אפשרויות הרשמה להכשרת קריירה במנהל משרד רפוא

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-PinterestExpert ת Renata McGee
הניירת והתיעוד הדרושים במתקן רפואי מראים אילו חשבונות מגיעים, אילו שירותים קיבלו מטופלים ומה צריך לשלם על ידי חברת ביטוח. היבטים שונים אלה מרכיבים מספר קריירות בתעשיית ניהול משרדי הרפואה. חברת תמלול דרושים

אפשרויות ההרשמה לקריירה מורכבות מהשגת תעודה או תואר עמית. מכללות מקצועיות מספקות את רמות התכנית הללו ומכינות את הסטודנטים להיכנס לקריירה כבעלי חשבונות רפואיים, קודנים ומתמללים. התהליכים המשמשים ליצירת מסמכים רפואיים ותחזוקתם נלמדים כאשר התלמידים מקבלים השכלה בניהול משרד רפואי. אפשרויות ההדרכה כוללות:

חיוב רפואי
קידוד רפואי
תמלול רפואי
המוקד העיקרי בתוכניות אלה הוא ללמד את התלמידים את הנהלים הסטנדרטיים המשמשים לביצוע תפקידי עבודה. תלמידים יכולים לבחור לאילו תוכניות להיכנס על סמך יעדי הקריירה שלהם או משך הלימודים. סטודנטים שיש להם בראש עבודה מסוימת לאחר סיום הלימודים יידעו אם הם צריכים להשיג תעודות או תארים עמיתים. סטודנטים יכולים להיכנס לתכניות תעודה קצרות שנמשכות רק כשלושה חודשים אם הזמן הוא גורם חשוב עבורם. לאחר שהתלמידים קיבלו את החלטותיהם באילו תוכניות להיכנס להכשרה חינוכית ניתן להתחיל.
המיקוד של תוכניות חיוב רפואי הוא ללמד את הסטודנטים על הגשה נכונה של טפסים לחברות ביטוח. התוצאה היא קבלת תשלום עבור מטופלים על השירותים שהם רכשו מספקי שירותי הבריאות שלהם. ניהול משרד רפואי נלמד על ידי עבודה לפי החוקים והדרישות שנקבעו לביצוע מדויק של חיוב רפואי. קורסי הליבה כוללים ניהול מידע בריאותי, קידוד אבחון, החזר וניהול ביטוח בריאות. סטודנטים מסיימים את לימודיהם עם הידע לעבד חשבונות רפואיים ולתייק רשומות. תוכנת תמלול הקלטות

התמקדות בקידוד רפואי מכשירה את התלמידים להבין כיצד לסווג טיפולים. על ידי קודקוד מידע רפואי אנשי מקצוע מאפשרים למוסדות הבריאות לקבוע במדויק כמה כסף יוחזר עבור שירותים. הלימודים חשובים מכיוון שתלמידים לומדים להשתמש בתוכנות רפואיות ולהבין תהליכי מחלה. הקצאת קודים והיכולת לזהות מחלות מתקבלת כאשר התלמידים משלימים קורסים ספציפיים הקשורים לרפואה. אימונולוגיה, טרמינולוגיה רפואית וביטוח רפואי הם נושאים המכינים את הסטודנטים לקריירה. התלמידים מסוגלים לנתח רשומות בריאות ולעבד מידע רפואי תוך שימוש בטכנולוגיות הנתונים העדכניות ביותר.

הפיכתו לתמלול רפואי מכין את הסטודנטים להבין את ההערות שהרופאים רושמים בזמן העבודה עם מטופלים. המטרה היא ליצור דוחות מדויקים ורישומי בריאות שיהפכו בסופו של דבר לחלק מהתיק הקבוע של המטופל. התלמידים ילמדו לתמלל הערות בכתב או בעל פה לפורמטים קריאים ונכונים. הגהה, תמלול מחשב, טכנולוגיה אנלוגית וביולוגיה אנושית הם כולם נושאי הקורס המרכיבים תוכנית לימודים סטנדרטית. בעל מיומנויות דקדוק ומיומנויות עריכה ללא דופי חיוני עקב שימוש ברשומות מתומללות לטיפול בחולים.

רוב המעסיקים מעדיפים להעסיק אנשים שקיבלו תואר עמית והסמכה מרצון. לסטודנטים העומדים בסטנדרטים אלה יהיו הכי הרבה הזדמנויות קריירה. ההשכלה המתקבלת באמצעות מכללות מוסמכות למינהל משרד רפואי מעניק לסטודנטים את הכישורים הדרושים כדי להיכנס לתחום מוכנים לכוח העבודה המקצועי.

סגור לתגובות על אפשרויות הרשמה להכשרת קריירה במנהל משרד רפוא

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.