שירותי תמלול וידאו – השותף שלך בתכנון

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה
תמלול וידאו

זוהי צורת תמלול הכוללת את כל סוגי הקלטות הווידאו המומרות למסמך/תמלול מוקלד. סוג זה של תמלול מוצע עבור מדיה זורמת, תקליטורי DVD, פודקאסטים, שידור אינטרנט וקלטות וידאו. זה הושג על ידי המתמללים שצפו בסרטון והקלידו כל צליל שנשמע בו. בדיוק כמו כל סוג אחר של שירות תמלול, זה מטופל במומחיות רבה. כמה עולה שעת תמלול

עם זאת, התהליך לוקח קצת יותר זמן והוא עולה מעט יותר מהסוגים האחרים של תהליכי תמלול. הסיבה לכך היא שהמתמללים משתמשים בדוושת רגל כדי להיות מסוגלים לשלוט בסרטון/שמע או במקרים מסוימים הם צריכים לעשות זאת ידנית .

בכל התהליך הזה מושם דגש רב על איכות ודרישותיו המיוחדות של הלקוח. לקלדניות ולבודקי האיכות המטפלים בעבודות מסוג זה יש ניסיון רב שנרכש לאורך זמן. זה מבטיח ששביעות רצון הלקוח מושגת באמצעות אספקת עבודה עומדת במפרטים שלהם ואיכותית.

חלק מהלקוחות שמרוויחים מתהליך זה הם; תעשיית המדיה, מוסדות החינוך, התיאטרון והפקת קולנוע. כמה עולה תמלול

תהליך זה הוא מפתח מאוד מכיוון שהוא דרך קלה מאוד ליצור מודעות באינטרנט. הסיבה לכך היא שזה משפר את האופטימיזציה למנועי חיפוש. זה מאפשר לכל מי שמבקר באינטרנט לקבל גישה לעבודה שלך פשוט על ידי הקלדת כל ביטוי/מילה שעשויים להופיע בסרטון שלך. זה מקל על החוקרים לעבוד במקום לצפות בסרטון שהם יכולים לגשת לתמלילים. בתעשיית התיאטרון הקוד מועיל בהשתוללות. בחינוך זה מאוד חשוב כי זה נהג ליצור כותרות משנה.

תהליך זה מאפשר קודי זמן ומכאן שניתן להקשיב לחלק מסוים שהוא רצונות. זוהי דרך בטוחה להבטיח שהעבודה שלך תפורסם בהתאם. הרבה מזמנכם נחסך והעבודה שאתם מקבלים היא איכותית עם נגיעה מיומנת ומקצועית בזמן ובפורמט רצונו של הלקוח.

סגור לתגובות על שירותי תמלול וידאו – השותף שלך בתכנון

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן