3 טיפים לשימוש חוזר בתוכן הבלוג של

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Peter B Carr
כשאתה יוצר תוכן באיכות טובה עבור הבלוג שלך, למה להפסיק להשתמש בו רק בבלוג שלך. אתה יכול לעשות בו שימוש חוזר בכל כך הרבה דרכים שונות, אבל נראה שהבלוגרים לא מפריעים. אתה משאיר תנועה ומבקרים בבלוג שלך על השולחן. תמלול הקלטות אפליקציה

כאן אנו מכסים 3 דרכים לשימוש חוזר בתוכן הבלוג שלך. אל תדאג לגבי תוכן משוכפל מכיוון שהוא ישמש בפורמטים שונים.

צור PDF's: זוהי דרך מצוינת ליצור יותר מבקרים לבלוג שלך. נניח שיצרת סדרה של 5 מאמרים לבלוג שלך על נושא נבחר. קח את המאמרים האלה וצור איתם מסמך PDF. עם ה-PDF הזה יש לך עכשיו קצת תוכן חדש להפיץ לכל אתרי הספרים/הדוחות האלקטרוניים החינמיים ברחבי האינטרנט. זה עובד טוב מאוד אם אתה בונה רשימה. הקפד לשים קישורים ב-PDF שלך שולח אנשים לדף הנחיתה שלך מוכן להמיר אותם ללקוחות. או הצע הצעה בסוף ה-PDF המתארת ​​מה הם יכולים לקבל בחינם על ידי ביצוע הדוח שהצעת להם. זוהי טקטיקה קלה מאוד, שאינה בשימוש על ידי כל כך הרבה בלוגרים. כבר יצרת את התוכן אז למה לא לעשות בו שימוש חוזר.

תמלול סרטונים: האם אתה יוצר סרטונים עבור הבלוג שלך. אם כן אז תעתיק אותם. אתה יוצר עוד תוכן בעל ערך עבור הבלוג שלך או להגשה במקום אחר.

עוד טריק מגניב הוא להשיג את האודיו בפורמט mp3 ולהפיץ אותו לכל אתרי הפודקאסטים. אז סרטון אחד יכול להפוך ל-3 חלקים של תוכן ייחודי. גוגל לא תעניש אותך מכיוון שהתוכן הוא בשלושה פורמטים שונים. דרך מצוינת נוספת להשתמש בסרטוני ההדרכה שלך היא להעלות אותם לאתרים המתמחים בחינוך ובמדריך. יש הרבה כאלה. כמה עולה תמלול הקלטה

קרנבלים בבלוג: עוד דרך נהדרת להוציא את התוכן שלך החוצה. ישנם קרנבלים רבים בבלוג המתרחשים בכל רחבי האינטרנט, בנישות שונות. קרנבל בלוג הוא אירוע מאורגן שבו בלוגרים מגישים את התוכן שלהם לאתר ספציפי לפני זמן מסוים. ביום הקרנבל שכבר קודם. התוכן מתפרסם והמבקרים נוהרים פנימה. כעת המפתח כאן הוא כותרת טובה ותוכן שובה לב. כשאנשים קוראים את ההגשה שלך, אם הם אוהבים את מה שהם רואים, אז יש סיכוי טוב שהם יבקרו בבלוג שלך. חלק מהקרנבלים הללו יכולים להביא מבקרים בעשרות אלפי, כך שהם יכולים להיות מקור טוב מאוד לתנועה לבלוג שלך.

כאשר אתה יוצר תוכן עבור הבלוג שלך, או אפילו עבור ספריות מאמרים, אל תפסיק רק עם הגשה אחת או פוסט בבלוג. קח את התוכן הנהדר שיצרת ושתף אותו עם אנשים נוספים, הם יודו לך. הבלוג שלך יהיה מקום עמוס.

Blogging Genius מברכת אותך לבקר באתר שלנו [http://blogginggenius.net] תמצא מאמרים נהדרים על תעבורת בלוגים, טיפים ואסטרטגיות לבלוג, הדרכות חינמיות של וורדפרס [http://blogginggenius.net] ועוד הרבה סרטונים בבלוג plug plug תוספות, ערכות נושא וטריקים לבלוגים. מצפה לראותך.

סגור לתגובות על 3 טיפים לשימוש חוזר בתוכן הבלוג של

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן