עורך דין רשלנות רפואית במרכז

9 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רשלנות רפואית

יש אנשים שאינם חושבים אפילו על תביעת רופא, אם הוא מקופת חולים, בית חולים גם כשאר נגרם להם נזק רפואי. אנשים רואים זאת כדבר מאיים, חושבים שהכוח של הרופאים גדול, בתי החולים ומשרד הבריאות אולי מגנים עליהם וחלק זונחים את הנושא. תתפלאו, אך קיימות הרבה תביעות של רשלנות רפואית וניתן למצוא עורך דין רשלנות רפואית במרכז, שעשוי לייצג את התובעים ולגרום לכך, כי ידם תצא על העליונה בתביעות אלה, באמצעות איסוף חומר רפואי רלוונט וכן תאור של הידרדרות במצבו הרפואי של התובע, הגשת תביעת נכות בביטוח הלאומי ועוד. תחום זה, הינו ללא ספק מורכב ומרתק ובא על מנת לעשות צדק עם אנשים ששילמו מחיר יקר על רשלנותם של רופאים שהותיר חלק מהם אף נכים.

עורך דין רשלנות רפואית- לא כל אחד יכול

רשלנות רפואית הינה התחום המורכב ביותר בדיני הנזיקין, טיש צורך בניסיון רב, הן במשפטים, הן בדיני נזיקין והן ברפואה, בכדי שעורך דין יוכל לקחת תיק זה על עצמו. חלק ניכר מעבודת עורך דין רשלנות רפואית במרכז הינה לתקוף החלטות רפואיות שנעשו, אם באמצעות חוות דעת של רופאים כירורגיים אחרים. עורכי דין המתמחים בתחום הרשלנות הרפואית, מטפלים במגוון נושאים כגון: אי אבחון שגוי, איתור באבחון, טיפול שנעשה בצורה רשלנית, התעלמות מהכללים הרפואיים המקובלים ועוד. עורכי דין בתחום מקיימים קשרים עם רופאים מומחים בארץ, בתחומי רפואה ספציפיים כמו: קרדיולוגיה, אונקולוגיה, נוירוכירורגיה, גינקולוגיה, פלסטיקה ועוד.

מינוי של רופא מומחה ע"י בית המשפט

ישנם מצבים, בהם בית המשפט, ממנה רופא מומחה בדיקת מצבו הרפואי של תובע, על מנת לשקף תמונה ברורה ככל הניתן. התשלום על חוות דעת זו, יחול על שני הצדדים- התובע והנתבע.למרות שהנתבע, אינו התכוון לגרום נזק לתובע, עדיין קיימת עילה לתביעה משפטית, כל עוד, אכן נגרם לתובע נזק רפואי מוכח. בחירה של
משרד אלטמן שטרן – נזיקין, ביטוח ותאונות דרכים, תגרום לליווי הליכי התביעה על כל ההיבטים המשפטיים, אם משלב הבירור של המקרה ועד לשלב התוויית האסטרטגיה המשפטית, לצורך בניית תיק התביעה.

סגור לתגובות על עורך דין רשלנות רפואית במרכז

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.