ארבע אפשרויות מועילות זמינות עבור מערכות טלפון במשרד

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Chris A. Harmen
כדי להשוות בין מערכות טלפון לעסקים ולמצוא את ההתאמה המתאימה לחברה מסוימת, יש לקחת בחשבון ארבע יתרונות. מערכות טלפון משרדיות אידיאליות יכללו פקיד קבלה וירטואלי, תמלול דואר קולי, ווידג'טים לאינטרנט 'צור קשר', ניתוב שיחות לסלולרי ולטלפונים משרדיים ואיכות קול HD. תמלול שיחות טלפון

השווה בין מערכות טלפון לעסקים שמגיעות עם תמלול דואר קולי

אפשרות המכונה תמלול דואר קולי משדרת גרסת טקסט של הודעות דואר קולי לכתובת הדואר האלקטרוני שאדם בחר. התמלול הכתוב מגיע לכתובת המייל של המשתמש ו/או למכשיר הסלולרי התומך במייל יחד עם קובץ שמע של ההודעה. חלק מהספקים כוללים תכונה זו בחבילות שלהם. אחרים מציעים ניסיון חינם למשך 30 יום של שירות תמלול דואר קולי לכל המשתמשים בחשבון של חברה. לאחר סיום תקופת הניסיון, מנהל יכול לבחור להמשיך באפשרות זו כשירות בתשלום בהרחבות מסוימות לבחירתו. אוטומטי לחלוטין, תמלול דואר קולי משתמש בטכנולוגיית זיהוי קולי היי-טק. לתמלול אין צורך בסוכן חי. על ידי שימוש בטכנולוגיה אוטומטית, ספקי תקשורת יכולים להבטיח פרטיות מוחלטת ומשלוח מהיר של ההודעה המתומללת.

ווידג'ט אינטרנט 'צור קשר' מציע ערך מוסף

בעלי עסקים המשווים מערכות טלפון לעסקים מגלים שווידג'ט אינטרנט עם יכולות 'צור קשר' נותן לבעלי אתרים מקוונים להגדיל את הערך והמעקב אחר בלוגים, רשתות חברתיות, דפי בית ואתרי אינטרנט. יישומון מוטבע בקלות בדף, הוא יישום אינטרנט קטן. יכולת זו כלולה בכמה מערכות טלפון משרדיות שתוכננו עם הרכיבים הדרושים להטמעה בבלוג או בדף אינטרנט. הטפסים הנפוצים ביותר באינטרנט, 'צור קשר', יכולים להיות ממוקמים באתרים ובלוגים רבים. בדרך כלל, כולם מורכבים מאותו מבנה כולל קטע פרטי משתמש (שם, חברה, דוא"ל וכו'), וקטע פרטי יצירת קשר (מטרה ליצירת קשר, נושא ותיאור). תמלול או תכתוב

ניתוב שיחות, מתאי למשרדים חיצוניים

ניתוב שיחות כרוך במענה לשיחה נכנסת וניתובה לנקודה אחרת שיכולה להיות כל מספר שלוחה במשרד, מכשיר כף יד או נייד כמו טלפון סלולרי, או למספר קווי אחר. נקודת המכירה הגדולה ביותר של ניתוב שיחות היא שהוא מבטיח שלא יחמיצו שיחות חשובות כאשר אדם אינו זמין או במיקום בו קיים בדרך כלל מספר הטלפון. הספקים של היום מציעים לרוב עסקאות המגיעות עם ניתוב שיחות לתאים סלולריים ולמשרדים, אפילו עם חבילה בסיסית. במקרים מסוימים, המנויים יכולים לקבל שירותי העברת שיחות סלולריות. אם מספר הסלולרי מעורר בעיות, אזי המנוי יכול לנתב את השיחה לכל מספר רצוי אחר עד לפתרון. ישנם אינספור היבטים חיוביים של שירותי העברת שיחות. לדוגמה, כאשר המנכ"ל אינו נוכח פיזית במשרד, הוא עדיין יכול לענות לשיחות המגיעות לקו המשרד שלו. היכולת הזו להעביר שיחות לטלפון הסלולרי, לטלפון הקווי או לכל מספר אחר הרצוי של העובד הופכת את ניהול החברה ליעיל הרבה יותר. בעזרת טכנולוגיה זו, הצד הרצוי יכול לדבר איתו ישירות עם הלקוחות, לענות על שאלותיהם ולספק מידע, ללא קשר למיקומו.

החשיבות של איכות קול HD

כאנשים שמפעילים חברה משווים מערכות טלפון עסקיות, עליהם לשקול את החשיבות של איכות קול HD (High Definition). התקדמות זו נקראת גם קול בפס רחב, וקיבלה תשומת לב רבה לאחרונה. טכנולוגיית האודיו, המאפשרת למערכות טלפון משרדיות לשלוח מגוון רחב בהרבה של צלילים דרך קווי אינטרנט מאשר טלפונים מסורתיים, משפרת מאוד את הבהירות של שיחות קוליות. קווים קונבנציונליים משתמשים במעגלי PSTN (רשת טלפון ציבורית) המייצרים יותר סטטי ופחות צלילות. עסקים יכולים להפיק תועלת מוחשית מאיכות קול HD על ידי אי התמודדות עם שיחות שנכנסות שאינן נשמעות או מנותקות. בעלי עסקים המנסים לסגור עסקה מעדיפים לסמוך על איכות קול HD במקום קווים מטושטשים מסורתיים.

סגור לתגובות על ארבע אפשרויות מועילות זמינות עבור מערכות טלפון במשרד

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.