שלבים פשוטים ואחריהם שירותי תמלול

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

שירותי תמלול מספקים את השיטה המקצועית ביותר להעברה של מסמכים מהגולמי שלהם אל מגש רשמי יותר להערכה מקצועית. זו הסיבה שהם חוצים תחומים רבים ממשפטים ועד מדיה ועסקים, כולם מגזרים שחווים ניירת וקבצי מדיה גדולים שיש לתמלל ולעצב מחדש מהאותות האנלוגיים המקוריים לדיגיטליים לקריאה קלה יותר. בדרך כלל ישנם חמישה שלבים המושקעים בתהליך זה הנוגעים הן לעסקה והן לעבודה עצמה. תמלול שיחות מוקלטות

השלב הראשון נוגע בעסקה, כלומר על הלקוח להתקשר או לשלוח הודעת אינטרנט לחברה המציעה הקלה זו בהעברת מסמכים. בדרך זו הם יספקו תדרוך תמציתי של צרכיהם תוך משא ומתן על מחיר משתלם לכל התהליך בהתאם לעיקר עבודתם. לאחר מגע ראשוני זה, הם יקבלו פירוט מיידי כיצד הם ישלחו את תיקיות האודיו שלהם להערכה. הם גם יקבלו מידע על הצעדים שיש לבצע במהלך ההליך הנוגע לרשת ולדרישות הפורמט. המשוב לוקח פחות מ-120 דקות עד שיתקבל על ידי הלקוח.

השלב השני בהליך זה נוגע לעבודה עצמה. הלקוח שולח את המסמכים האלקטרוניים שלו בכל פורמט כי בקצה השני יש תוכנה דינמית התואמת לכל מיני שיטות תיוק ויכולה להסתנכרן עם כל כלי מולטימדיה. אם המסמכים שהתקבלו צריכים לעבור דיגיטציה לקריאה קלה יותר, הדבר נעשה אוטומטית בקצה השני. לאחר שלב זה נשלח ללקוח טופס בו הוא מזין את התמחויותיו שעליו לראות בעבודתו המתומללת. אלה עשויים לכלול את התחבירים הנכונים, מבנה המשפט, סימני הפיסוק ואלמנטים אחרים של שפה מילולית. תמלול ראיון

השלב האחרון של עבודת שירותי תמלול הוא בעיבוד המסמכים לפי בקשת הלקוח. הם גם מבצעים את המנדט שלהם תוך שימת לב לתחום בו הם עוסקים. הסיבה לכך היא שתיקים עיתונאיים, למשל, שונים מאלה של תאגידים ולכן הם זקוקים להערכה שונה. לאחר סיום העבודה, בדרך כלל לאחר יומיים או פחות מאז העברת ההזמנה, ניתנת ללקוח גישה לפרויקטים המוגמרים שלו דרך השרת מבוסס האינטרנט המכיל אותה.

שירותי תמלול ממלאים תפקיד מרכזי בניתוח קבצי מדיה ובדיגיטציה שלהם. שירותי תמלול מבצעים את עבודתם בחמישה שלבים קלים ששיאם מוגמרים מסמכים נכונים מבחינה דקדוקית.

סגור לתגובות על שלבים פשוטים ואחריהם שירותי תמלול

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן