טיפ מס' 21 לטל סמינרים – פרסום ספר באמצעות הסמינרים שלך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת ליילה טוסקו
האם אתה מקליט ימי עיון? חשבת פעם לכתוב ספר? ובכן, אם התשובה היא חיובית לשאלות, אז אני יכול לגרום לך להמשיך ולפרסם את הספר שלך במהירות. תמלול ראיון מחיר

כבר יצרת את הסמינר הטלפוני. גדול! עכשיו זה הזמן לקחת את המידע המוקלט הזה וליצור משהו פיזי. 5 השלבים הבאים יעזרו לך לעבור את התהליך:

1. קבל את זה לתמלל – לאחר השלמת הסמינר הטלפוני שלך, יש לתמלל את זה על ידי איש מקצוע. שכרתי מתמללים זולים ויקרים כאחד. ככל שהמתמלל טוב יותר, כך תשלם יותר. אתה יכול להשתמש בשירותים כגון Elance או גורו כדי למצוא מתמלל. בדוק את תיקי העבודות שלהם ובקש מהם לתת לך דוגמה של איך אתה רוצה שזה ייראה. ודא שאתה ספציפי לגבי האופן שבו אתה רוצה שהתמלול שלך ייראה כמו גם העיצוב. על מנת להרכיב ספר טוב, ערכו כ-5-10 סמינרים טלפוניים ובהחלט יהיה לכם די והותר חומר לספר שלכם.

2. שכור עורך – לא יכול להדגיש את זה מספיק. העורך יעבור על הדקדוק ויתקן אותו. העורך יגרום לך ולמרואיין להישמע טוב יותר. העורך יעזור למילים לזרום בצורה חלקה.

3. שכור מעצב ספרים – ישנם שירותים רבים המוצעים באינטרנט בכל הקשור לעיצובי ספרים. זה יהיה טוב שיהיה לך מושג ברור מה תרצה לראות מהספר שלך. זה יעזור למעצב ליצור את עיצוב הספר שתהיה מרוצה ממנו. איך לעשות תמלול

4. פרסום עצמי – אתה יכול לנסות ללכת בדרך המסורתית של הוצאת הספר שלך דרך הוצאת ספרים, אבל אני לא ממליץ על זה. אתה הולך להשתמש בספר שלך ככרטיס ביקור. זהו כרטיס ביקור או ספר קידום מכירות לחלוקה עם לקוחות פוטנציאליים.

5. שיווק – אתה יכול לקדם את הספר שלך כבונוס. אתה יכול לרשום את הספר שלך במקורות מקוונים שונים כהדפסה לפי דרישה. רשום את הספר שלך באמזון. רשום את הספר שלך באתר האינטרנט שלך. שלח אימייל לרשימת הפוטנציאלים והלקוחות שלך והצע את הספר שלך.

שימוש חוזר בתוכן שלך מהסמינר הטלפוני ויצירת מוצר פיזי לא רק יועיל לרווחים העתידיים שלך, זה יהיה מועיל ליצירת אמינות למומחיות שלך כמראיין רב עוצמה.

סגור לתגובות על טיפ מס' 21 לטל סמינרים – פרסום ספר באמצעות הסמינרים שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן