טיפ מס' 23 של טל סמינר – כיצד לפתח סמינרים חודשיים עבור לקוחות פוטנציאליים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת ליילה טוסקו
סמינרים טלפוניים הם דרך מצוינת להמיר לקוחות פוטנציאליים רבים יותר ללקוחות נאמנים. להלן 5 דרכים לפתח ימי עיון חודשיים עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך: תמלול או תמליל

1. החלט על תוכן: קבל החלטה על הפורמט הרצוי עבור הסמינרים שלך. אתה יכול לבקש מהלקוחות הפוטנציאליים לשאול את השאלות הכי דחופות שלהם ולהציע פורמט של שאלות ותשובות. על ידי מענה על השאלות שיש ללקוח הפוטנציאלי שלך, תוכל לחדד את הבעיות שלו וליצור את הפתרונות שהם צריכים. אתה תספק מידע שימושי שכולו תוכן. הלקוחות הפוטנציאליים ירגישו שבאמת אכפת לך מהצרכים שלהם.

2. צור תכנית לימודים: בעזרת המידע שנאסף מהשאלות הדוחקות ביותר, צור סדרת תכנית לימודים של הסמינרים הטלפוניים שתרצה להציע ללקוחות הפוטנציאליים שלך.

3. הקלט את הסמינרים: אתה תקליט את הסמינרים ותציע את זה ללקוחות הפוטנציאליים שלך על בסיס חודשי. בהקלטה זו יוצע גם שידור חוזר ללקוחות הפוטנציאליים. אתה רוצה לוודא שמדובר במכירה רכה, טלסמינר בניית מערכות יחסים. הסמינר הטלפוני צריך להיות עשיר בתוכן.

4. תמלל את ה- Teleseminars: יש לתמלל את ה- Teleseminars שלך לאחר ההקלטה. אתה יכול להציע תמלול זה ללקוחות הפוטנציאליים שלך בסיכומי דוא"ל. ניתן לפרק אותו לחתיכות קטנות בגודל ביס ולהציב אותו בבלוג שלך. מתוך התוכן של התמלול, אתה יכול להציע אותו כמאמרים על ספריות . תרגול תמלול

5. הפוך אותו לוויראלי: מכיוון שאתה רושם מידע כדי לפתות את הלקוחות הפוטנציאליים להפוך ללקוחות נאמנים, השתמש שוב במידע וצור תוכנית שיווק ויראלית עם המידע שנוצר מהסמינר הטלפוני. אתה יכול ליצור מחדש סרטונים מקוונים עם מידע של 5-10 דקות מהסמינר הטלפוני, לבקש להעביר את המידע לחבר, לשחזר מאמרים, לשלב אותו לספר אלקטרוני, להציע קורס אלקטרוני ללקוחות פוטנציאליים חדשים וליצור משיב אוטומטי עם קורס אלקטרוני עם לקוחות פוטנציאליים חדשים.

על ידי יצירת הסמינרים החודשיים עבור הלקוחות הפוטנציאליים, בהחלט יהיה לך יתרון על פני המתחרה בכל הקשור ליצירת קשרים והמרת הלקוחות הפוטנציאליים.

סגור לתגובות על טיפ מס' 23 של טל סמינר – כיצד לפתח סמינרים חודשיים עבור לקוחות פוטנציאליים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.