טיפ מס' 49 של טל-סמינר – מה לבצע מיקור חוץ ב-Teleseminar שלך?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת ליילה טוסקו
מיקור חוץ היא מילה חשובה בקהילת השיווק. על ידי מיקור חוץ, אתה מתחיל לבנות את צוות העובדים המכובד שלך שיעזור לך ליצור מוצרים במהירות. אם אתה המארח של הסמינר הטלפוני, זה הפוקוס העיקרי שלך ואתה צריך להוציא את השאר לספקים מוסמכים. להלן ארבע המשרות המובילות למיקור חוץ בזמן יצירת סמינר טלפוני: תצהיר תמלול

1. עיצוב אתרים – מעצב אתרים יכול ליצור דפי אינטרנט מהירים עבור הסמינר הטלפוני שלך. מעצב האינטרנט יכול להיות אחראי על יצירת דף "שאל" כך שתוכל לקבל שאלות לפני הסמרון הטלפוני. מעצב האינטרנט יכול להוסיף את ההקלטות והתמלילים לדף האינטרנט במהירות.

2. הקלטה – אם אתה יוצר טל סמינר, שכור את ההקלטה. ישנם שירותים שבהם אתה יכול להקליט את הסמינר הטלפוני שלך או אפילו להשתמש בציוד שלך, אבל זה יכול להקל על דעתך מלחיצה על כפתור ההקלטה. אם אתם מציעים הורדה או שידור חוזר של האירוע, אינכם רוצים לשכוח את השלב החשוב הזה. איש ההקלטה יכול לערוך ולהוסיף מוזיקה במהירות בהקלטה שלך. איש ההקלטה יכול לחבר את ההקלטה שלך וליצור פודקאסטים מהירים להעלאתך לאתרי פודקאסטים.

3. תמלול – מתמלל מקצועי יכול לתמלל ולערוך את הסמינר הטלפוני במהירות. זוהי משימה אחת שגוזלת זמן וצריך לשלוח למתמלל מקצועי כדי לקבל תפנית מהירה על מנת לספק את המוצר ללקוחות. תמלול שיחה מוקלטת

4. יצירת מוצר – בין אם אתה הולך ליצור תקליטור או לקיים את הסמינר הטלפוני על נגן MP3, שכור את המשימה המייגעת הזו. כן, אתה יכול ליצור תקליטורים משלך, אבל יש חברות שיוצרות תקליטורים בזול מאוד. זה לא השימוש הטוב ביותר של הזמן שלך כמארח טלסמינרים. Kunaki.com ו-MySeminarPlayer.com הם אתרים מצוינים ליצירת מוצרים.

זכור, ככל שאתה מאציל ומיקור חוץ של המשימות הטריוויאליות, כך תוכל ליצור יותר סמינרים טלפוניים וליצור מוצרים נוספים.

סגור לתגובות על טיפ מס' 49 של טל-סמינר – מה לבצע מיקור חוץ ב-Teleseminar שלך?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.