5 טיפים לפיתוח מוצרים מרובים על ידי שימוש מחדש ב- Teleseminars

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Rob Metras
טל סמינרים הם אחת השיטות הטובות ביותר ליצירת מוצר. אתה יכול לקחת את ההקלטה של ​​הסמינר הטלפוני שעשית ולעשות אותה מחדש כדי ליצור מוצרי מידע מרובים. הקדשת את הזמן לתכנן ולערוך טל-סמינר או סדרה של טל-סמינרים המאפשרים לך לעשות זאת פעם אחת ולנצל אותו פעמים רבות. תמלול משפטי

בואו נסתכל על 5 הטיפים לפיתוח מוצרי Mutliple עם Teleseminar שלכם.

1. תמלל את הסמינרים הטלפוניים שלך והגדיר אותם מחדש לספר אלקטרוני או לספר בפועל. ייתכן שעשית סמינר טלפוני ככלי הדרכה. לדוגמה, "אמן את לברדור שלך" היה טל-סמינר בן 3 חלקים. יש לתמלל את ההקלטות ולהדפיס מחדש לספר עם מספר פרקים, כולל אולי יצירות אמנות או צילום.

2. הקלט את הסמינר הטלפוני וקח את קבצי האודיו וטען אותם לתקליטור. פתח את הגרפיקה ואת עותק העטיפה וטען את קבצי ה-MP3 של הסמינרים שלך לדיסק כדי שתוכל למכור. עכשיו יש לך מוצר פיזי.

3. קח את התמלילים ואת קבצי האודיו ושלח אותם לאתר אינטרנט שאתה מוכר אליו גישה. קורס זה יכול להיות גם חלק מאתר המשכיות חברות חודשית. כעת יש לך מוצר וירטואלי. אתה יכול גם להשתמש בקבצי וידאו קטנים אם ברצונך להשלים את התמלילים וקבצי האודיו שלך.

4. בנה מוצר קלסר 3 טבעות פשוט עם התמלילים. פיתחו יצירות אמנות עבור הכריכה. ודא שיש לך גם קישורים מודפסים לאתרי האינטרנט האחרים שלך או דף מכירה אחר מודפס אחר והכנס אותו לנספח כדי למכור מוצרים נלווים. תמלול ראיונות

5. קח את הסמינר הטלפוני שלך וחתוך אותו לקבצים דיסקרטיים נפרדים. הוסף הקדמה, הקדמה מוזיקלית קטנה, ועכשיו יש לך את היתרונות של פודקאסט. העלה את הפודקאסט לאייטונס או לאתר פודקאסט אחר והשתמש בו כפודקאסט חינמי או בתשלום שיכול לחשוף אותך ללקוחות פוטנציאליים רבים ולהרחיב את טווח ההגעה שלך.

5 הטיפים האלה נותנים לך את היכולת לעשות משהו פעם אחת ומאפשרים להחזיר לו שימוש במובנים רבים ומאפשרים לך לפתח מערכת יחסים אחת עד הרבה. סמינרים טלפוניים אכן יכולים להיות מוצר פנטסטי ליצירת מוצר.

סגור לתגובות על 5 טיפים לפיתוח מוצרים מרובים על ידי שימוש מחדש ב- Teleseminars

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן