מה עושה כתב בית המשפט?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בתחום המשפט הפלילי, קריירה ככתב בית המשפט מספקת מגוון רחב של הזדמנויות עבודה. כתבי בית המשפט מתעדים הליכים בבית המשפט, מתמללים הצהרות והליכי קדם משפט, הליכים עסקיים, מספקים כתוביות סגורות ושירותי תרגום בזמן אמת לחירשים וכבדי שמיעה. תמלול שיחות טלפון

ככתב בית משפט שיפוטי, הם מתמללים כל מילה ופרט שנאמרו במהלך ההליכים בבית המשפט. הם מכינים תמלילים רשמיים לשימוש על ידי עורכי דין, שופטים ומתדיינים. תמלילים אלו משמשים כתיעוד רשמי של האירועים שהתרחשו במהלך הדיון או המשפט. כתב בית המשפט אחראי לאשר כי מה שהוזן מדויק ונכון כמיטב יכולתם, ומהווה דין וחשבון על הנעשה לפניהם.

כתבי בתי משפט צריכים כישורי תקשורת, ארגון וניהול זמן מצוינים. יכולת עבודה בסביבה בלחץ גבוה, ועמידה בלוחות זמנים בעת הצורך, היא דרישה מהתפקיד. עליך להיות מסוגל לעבוד במהירות ובדייקנות, כי אין מקום לטעויות. המסמכים שאתה מכין הם התיאור היחיד של ההליכים בבית המשפט והם חיוניים לאמינות מערכת המשפט.

עורכי דין, תאגידים וגופים אחרים שוכרים כתבים עצמאיים כאשר יש להם צורך בתיעוד מדויק ומלא של דברים כגון הצהרות, ישיבות דירקטוריון, פרוטוקולים של בעלי מניות או הליכים משפטיים אחרים. כתבים עצמאיים אלה עובדים לעתים קרובות עבור סוכנויות הפועלות כמסלקות, ומאתרות משרות עבור הכתבים.

כתבי בית המשפט משתמשים במחשב ובמכונת סטנוטייפ כדי לבצע את עבודתם. הסטנוטיפ מאפשר לכתב להשתמש בצורת קיצור באמצעות צלילי מילים כדי להקליט את הנתונים. המחשב משתמש בתוכנה הנקראת תעתוק בעזרת מחשב (CAD) כדי לתרגם את המידע באנגלית. לאחר מכן ניתן לערוך, לחקור, להעביר ולאחסן נתונים אלה עד לצורך.

כתבי בית המשפט משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת יותר כדי לספק תמלילים מיידיים, על מסכי מחשב בזמן שההליך מתנהל. זה נקרא Communication Access Realtime Translation או CART, והוא עוזר מאוד לקהילת החירשים וכבדי השמיעה לאפשר להם גישה בזמן אמת למה שקורה. עלות תמלול

תחום עניין נוסף לכתב בית המשפט הוא Broadcast Captioners או Stenocaptioners. באמצעות מכונת הסטנוגרף הם מכניסים כתוביות של תוכניות טלוויזיה בשידור חי לצופים חרשים וכבדי שמיעה.

עם הטכנולוגיה המשתנה ללא הרף, כתבי בית המשפט צריכים להתעדכן בכישורים ובידע שלהם. לעתים קרובות זה דורש הכשרה נוספת כדי לשמור על ההסמכה שלהם.

קריירה מאתגרת ודינמית זו היא רב-תכליתית ומציעה לך הזדמנויות עבודה מגוונות רבות.

סגור לתגובות על מה עושה כתב בית המשפט?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן