ייעוד מחדש של תוכן לספר אלקטרוני – המדריך והנס

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Pat Shanks
תוכן אודיו לספר אלקטרוני הוא אסטרטגיית למידה מחדש נהדרת של למידה מקוונת. תמלול הרצאות

הבה נניח שתוכן אודיו זה נוצר מסמינר טלפוני חי. התוכן יכול להגיע ממקורות אחרים… זה יכול להגיע מספר או סרטון, זה פשוט יותר עבודה וזה לוקח יותר זמן. אם משהו לוקח יותר עבודה וזמן זה פחות פרודוקטיבי.

כדי ליישם מחדש את האודיו החי של הסמינר שלך לספר אלקטרוני, יש להקליט אותו, לתמלל אותו ואז לערוך אותו.

אתה מכניס אותו לפורמט PDF, סוג כלשהו של יצרן ספרים אלקטרוני EXE שזמין דרך eBook Generator, או שאתה יכול פשוט לשים אותו בקובץ PDF פשוט שאינו מאובטח באותה מידה. אז זה הופך לספר אלקטרוני מרובה עמודים המועבר באופן דיגיטלי לבני אדם אחרים. כך אתה מייעד מחדש תוכן עבור ספר אלקטרוני.

תוכן הספר האלקטרוני הוא מופלא מכיוון שאנשים יכולים להעביר אותו, במיוחד אם הם קובצי PDF, ולקרוא אותו בכל עת. ניתן להעביר ספר אלקטרוני ולהדפיס אותו מחדש… כעת הוא פיזי. זה המקום שבו הקורא או הקהל מייעדים מחדש את ההורדה הדיגיטלית או ה-PDF לתמלול פיזי, אבל זה הולך להיקרא, אז אתה עובר מאודיו לכתוב. תמלול שיחות

איך מייעדים מחדש תוכן לספר אלקטרוני?

ערכו סמינר טלפוני, הקליטו אותו, תעתיקו אותו, ערכו אותו, שיפצו אותו, שפר אותו, שימו עליו קצת תמונות ויש לכם ספר אלקטרוני ברמה עולמית.

אתה יכול לכתוב ספר אלקטרוני בן 40 עד 50 עמודים, אולי לפעמים אפילו 60 תלוי כמה מהר אתה מדבר, עם סמינר טלפוני של 60 עד 70 דקות. כאשר אתה משווה את זה לכתיבת כ-4 עד 5 עמודים בשעה ביד, המעבר מאודיו לכתיבה הוא הגיוני מאוד.

סגור לתגובות על ייעוד מחדש של תוכן לספר אלקטרוני – המדריך והנס

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן