חסוך זמן, עשה כסף – 5 דרכים שעוזר וירטואלי יכול לעזור לך לעשות את שניהם

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בעוד שהמונח 'עוזר וירטואלי' הופך יותר ויותר פופולרי, רבים מאיתנו עדיין לא בטוחים כיצד להשתמש בזה בפעילות היומיומית של העסק. תעשיית הסיוע הוירטואלי צומחת בצעדי ענק. לכל VA יש נישה ומערך מיומנויות מיוחדות משלו. הפוסט הזה הוא הראשון בסדרה. בכל שבוע אעסוק בדרכים השונות שבהן עסק יכול להשתמש בעוזר אדמיניסטרטיבי וירטואלי, במנהל חשבונות וירטואלי ובעוזר שיווק באינטרנט. כמה עולה שעת תמלול

להלן רק כמה דרכים פשוטות וקלות שעוזר אדמיניסטרטיבי וירטואלי יכול לקפוץ ולחסוך לך הרבה זמן. ובוא נודה בזה, יותר זמן שווה ליותר כסף, יותר חופש, ואפילו פחות מתח.

האם אתה מבלה חלק גדול מהיום שלך במיון הודעות הדוא"ל שלך ורישום הודעות קוליות? תן לעוזרת הוירטואלית שלך גישה לדואר האינטרנט שלך ותשובות לכמה שאלות נפוצות והם יכולים:

נכה הודעות ספאם
טיפול במיילים של שירות לקוחות
ענה על שאלות נפוצות
סמן הודעות בעדיפות גבוהה
אתה יכול גם להגדיר חשבון דוא"ל נפרד בעדיפות גבוהה שאליו ניתן לנתב מחדש הודעות חשובות. הגדר אותו כך שתקבל הודעה מיידית כשנכנסת הודעה, דרך הטלפון הסלולרי או מחשב כף יד ותוכל להתעדכן בהודעות הסופר חשובות מבלי להסיח את דעתך מהפריטים בעדיפות נמוכה יותר.

האם אתה מוצא את עצמך תוהה אם אתה שוכח אירוע חשוב, פגישה או אירוע מיוחד? תן לעוזרת הוירטואלית שלך גישה ליומן המקוון שלך ולרשימה של האירועים המיוחדים שלך כדי שיוכלו:

הזן את כל האירועים המיוחדים שלך בלוח השנה שלך
הגדר מערכת תזכורות מותאמת אישית כך שלעולם לא תשכח שוב אירוע מיוחד, פגישה או שיחת ועידה
אין לכם זמן לשלוח כרטיסים או מתנות? עוזר וירטואלי יכול לשלוח פתקים וכרטיסי "תודה" כמו גם כרטיסי ברכה לאירועים מיוחדים. הם יכולים גם לארגן רכישה ושליחה של מתנות. כמה עולה תמלול

כמו רוב היזמים, סביר להניח שיש לכם כל מיני רעיונות או פרויקטים שעומדים על האש כי אין לכם זמן לחקור או ליישם אותם. העוזר הוירטואלי שלך יכול:

היה לוח תהודה להקפיץ את הרעיונות שלך ממנו
עזור לך לעשות סיעור מוחות, לייעל ולהוסיף לרעיונות שלך
מחקר
מיפוי תוכנית לחקור או ליישם את הפרויקט החדש שלך
חפש ותאם משאבים אחרים או תורמים
קשר בינך לבין תורמים אחרים כמנהל פרויקט
האם אתה מוצא שאין לך זמן לרשום הערות מפגישות וראיונות? האם אתה מעלה שאלות או רעיונות תוך כדי נהיגה או עוסקים בדרך אחרת ואינך יכול לרשום דברים? יש לך הרבה התכתבויות להתייחס ואין לך מספיק זמן? עם מקליט דיגיטלי אתה יכול להקליט את המחשבות שלך, פגישות, ראיונות, מזכרים, מכתבים וכו'. הורד את הקובץ הדיגיטלי ושלח אותם בדוא"ל לעוזרת הוירטואלית שלך. לאחר מכן הם יכולים:

תמלל את ההקלטה שלך והקלד אותה עבורך, ולאחר מכן שלח לך אימייל עם הערות הפגישה או הראיון בחזרה אליך לעיון עתידי
תמלל את המחשבות והרעיונות שלך לביקורת שלך
הקלד את האימייל, התזכירים או המכתבים ושלח אותם בחזרה אליך בדוא"ל או הפיץ אותם עבורך
אלו הם רק כמה רעיונות מהירים ופשוטים להתחיל ליישם שירותי עוזר אדמיניסטרטיבי וירטואלי בעסק שלך. זה רק הראשון בסדרה.

סגור לתגובות על חסוך זמן, עשה כסף – 5 דרכים שעוזר וירטואלי יכול לעזור לך לעשות את שניהם

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן