שיווק באינטרנט – איך אנשים באמת מרוויחים כסף באינטרנט?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

תאמינו או לא, אבל אנשים באמת מרוויחים כסף באינטרנט: בין כמה מאות דולרים בחודש למיליוני דולרים בחודש. אני אישית מכיר אנשים, כמו ג'ון ריס, שהיו להם השקות של מיליוני דולרים ביום אחד! קניתי חבילה עסקית אינטרנטית מדיוויד וילקינסון בשם "מוגדר שותפים" כי קראתי שהוא מרוויח הרבה כסף באינטרנט בתור שותף (מוכר מוצרים של אנשים אחרים). ובכן, אחרי שקראתי את הספר האלקטרוני הזה התברר שדיוויד, הידוע גם בתור Child X, היה ילד בריטי שהיה רק ​​בן 13! דיוויד התחיל לכתוב בלוג בגיל 12. גילו אינו מוריד מאיכות עבודתו, מראיונותיו או מתוצאותיו. השתתפתי גם בסמינר טלפוני שאורגן על ידי ותיק השיווק באינטרנט שון קייסי וילד הפלא טלמן קנודסון שבונה רשימות, שבו שניהם הרוויחו מיליון דולר ביום אחד! זה לא קל אבל יש אנשים שעושים את זה. אז אם אתה רוצה להתחיל לעשות עסקים באינטרנט, תיארתי לך את התהליך ב-15 שלבים פשוטים. הם כדלקמן: תמלול הקלטות אפליקציה

1. הדרך המהירה והקלה ביותר להרוויח כסף באינטרנט היא על ידי הפיכתם לשותפים של חברות כמו Ebay, Amazon, Clickbank, Commission Junction, Linkshare וכו'… עם זאת, שם אתה מוגבל ל-10 עד 60% מכל מה שאתה מוכר אליו אחרים. כדי להרוויח כסף רציני, אתה צריך שיהיה לך אתר משלך, רשימה משלך ומוצר משלך שבו אתה שומר 100% מהכסף. כאן אתה לא רק בשליטה מוחלטת אלא גם יפתחו בפניך הזדמנויות רבות אחרות כפי שנראה בהמשך.

2. חקור את השוק שלך באמצעות מגזינים ופרסומים בתחום שלך, גוגל, קליקבנק, Ebay, Amazon, Wordtracker, קטלוגי SRDS, מידע עסקי של D&B (Dun & Bradstreet), וכו'…

3. מצא נישה – נישה עם ביקוש גבוה, לא בהכרח כזו שבה אתה חושב שיהיה ביקוש גבוה. הנישות החמות ביותר כעת הן:

(א) בריאות ואיכות חיים (תעשיית דיאטה);

(ב) בית ופיננסים (אנשים רבים מנסים לשפר את חייהם);

(ג) שיפור עצמי (או מוצרים הקשורים להצלחה);

(ד) מערכות יחסים (היכרויות) – אבן פגן, אחד הגורואים הבולטים בשיווק באינטרנט, הצטיין בנישה זו – והרוויח יותר מ-20 מיליון דולר בשנה אחת! אבן הוא זה שטבע את הביטוי "להזיז את הקו החופשי" שהפך למודל עסקי כה נרחב בקרב היזמים המקוונים.

(ה) שיווק באינטרנט: במיוחד שיווק מידע: הנישה הזו היא המועדפת עליי מכיוון שיש לה 1. עלות התחלה נמוכה, 2. תקורה נמוכה, 3. סימון גבוה (שולי רווח של 300 עד 400% אינם יוצאי דופן) 4. אתה יכול למכור את המוצר עוד לפני שאתה יוצר אותו, ו-5. אתה יכול למכור את אותו מוצר, דיגיטלי או לא, שוב ושוב בלי סוף!

4. בנה אתר באמצעות תוכנת WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל) או שמישהו יבנה אותו עבורך. אתה יכול לארח אותו במחיר של $5.00 לחודש. זה יכול להיות אתר רגיל או בלוג או שניהם. בדרך כלל מומלץ להחזיק את שניהם כי הם יועילו הדדית בהשגת גלגלי עיניים (מבקרים). כמה עולה תמלול הקלטה

5. שימו עליו מוצרי שותפים מאמזון, איביי, גוגל אדסנס וכו'… או יותר טוב שימו מוצרים משלכם עם עדכוני RSS/Data. יש הרבה תוספים ותוכנות שיכולות לאפשר לך לעשות בדיוק את זה. אתה לא צריך להיות מומחה כדי ליצור מוצר משלך. בכל הנוגע ליצירת מוצר, אתה יכול ליצור מוצר בלתי מוחש כמו קובץ אודיו MP3, סמינר טלפוני או ליצור מוצר פיזי כגון ספר, תקליטור או DVD. אתה יכול גם לעשות ראיונות עם המומחים, מקומיים, לאומיים או בינלאומיים. אתה יכול להשתמש ברשמקול פשוט או להשתמש בשירותים המקצועיים של Hotconference.com. לאחר מכן תוכל לתמלל אותם או לתמלל אותם על ידי שירות תמלול. לאחר מכן אתה הופך את התמלילים האלה לדוחות PDF או ספרים אלקטרוניים. הדרך המהירה ביותר לקבל מוצרים משלך היא להשתמש ב-PLR (זכויות תווית פרטיות), MRR (זכויות שיווק מאסטר) ומוצרים ברישיון שתוכל להפוך לשלך לאחר שקנית אותם.

6. השתמש בכל דרך שתעלה בדעתך כדי להביא עומס של תנועה לאתר שלך.

7. ישנן מספר דרכים להשיג תעבורה הן בחינם והן בתשלום. הדרך המהירה ביותר להביא תנועה לאתר שלך היא באמצעות תשלום לפי קליק (PPC) של גוגל. ישנם מנועי חיפוש משניים רבים אחרים, החל מ-MSN ועד Yahoo שכדאי גם להשתמש בהם.

8. למד דרכים אחרות, הן בחינם והן בתשלום, להעברת תנועה לאתר שלך. לְמָשָׁל. הפודקאסט של העסק שלך, כתיבה והפצה של הודעות לעיתונות, בלוגים, פרסום מפה לאוזן או בקשת הפניות, סרטוני YouTube של המוצרים או השירותים שלך, רשימות ספריות וקניית לידים, באנרים, חלונות קופצים ופופ אנדר וכו'.

סגור לתגובות על שיווק באינטרנט – איך אנשים באמת מרוויחים כסף באינטרנט?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן