כיצד ליצור תוכן ובונוסים בקלות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Stu A McLaren
לפני כמה ימים נשאלתי שאלה מצוינת שאני רוצה לשתף אתכם במאמר זה. "אני רק מתחיל ורוצה לארח כמה ימי סמינרים טלפוניים. אין לי הרבה מוצרי מידע מוכנים עדיין, אבל אני אוהב את הרעיון של כמה מתנות בונוס מיוחדות כדי לגרום לאנשים להצטרף לשיחות. מה הם כמה מהמועדפים שלך שקל ליצור?" המשך לקרוא לתשובה שנתתי. תמלול שיחות טלפון

האודיו הוא מאוד מאוד פשוט ושאם יש לך ניסיון או בסיס ידע סביב נושא מסוים, זה הרבה יותר קל עבורך או עבורי ולהתחבר לטלפון וללמד אנשים על זה או שמישהו ישאל אותך שאלות ואתה פשוט תענה עליהם כי כבר יש לך בסיס ידע סביב תחום הנושא הזה.

כתוצאה מכך, ניתן להגדיר מחדש את האודיו במגוון דרכים שונות. מספר אחד, אתה יכול להשתמש באודיו פשוט למעלה כהקלטה שאנשים יכולים להוריד. מספר שתיים, אתה יכול לתמלל את זה ואתה יכול להפוך את זה לסוג כלשהו של ספר אלקטרוני או דו"ח מיוחד או משהו בסגנון או שאתה יכול לארוז את שניהם יחד ותוכל להפוך אותו למוצר פיזי.

אז אני אוהב אודיו בצורה או צורה כלשהי והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות סמינרים טלפוניים. במשך זמן מה, עשיתי סמינר טלפוני אחד בשבוע כי הייתי במצב יצירת מוצר. רציתי ליצור כמה שיותר מוצרים ועשיתי סמינרים טלפוניים במגוון נושאים שונים, הקלטתי את כולם ותמללו את כולם.

עכשיו יש לי חבורה שלמה של מוצרים שהשתמשתי בהם במגוון דרכים שונות. מספר אחד הוא למכור את המוצר על הסף. מספר שני הוא להשתמש במוצרים כבונוסים שונים עבור הצעות שותפים שונות ו/או בונוסים עבור חלק מהחבילות האחרות שלי.

אז עבורי, הדרך הקלה והמהירה ביותר ליצור תוכן ומוצרים ובונוסים היא בהחלט באמצעות יצירת סוג כלשהו של אודיו מוקלט. עם זה, ביצוע סמינרים טלפוני היה עבורי השיטה הטובה ביותר כי אתה יכול להוסיף ערך לאנשים שמאזינים לך בשידור חי ואפילו אתה יכול למכור את התוכן בשידור חי, כך שאתה מקבל תשלום כדי ליצור את הבונוס ותשלום כדי ליצור את התוכן.

זו הדרך המהירה ביותר ליצור תוכן כי אתה לא צריך לשבת ולבהות בדף ריק, החומר מגיע ישר מהראש שלך והוא זורם. אם אי פעם נתקעת, הדרך הטובה ביותר, בדיוק כמו שאמרתי, לרשום, לומר 10 עד 12 שאלות שונות ולגרום למישהו לשאול אותך אותן. כתוצאה מכך אתה נותן תשובה של חמש דקות על כל אחד וקיבלת הקלטה של ​​60 דקות. תמלול או תכתוב

חוץ מזה, הדבר הבא הכי טוב שאני חושב שאתה יכול לעשות הוא פשוט לעשות סדרת טיפים, כי הטיפים הם מאוד קצרים וקלים. אנשים אוהבים טיפים בפיסות מידע מהירות שהם צורכים בקצב מהיר.

לדוגמה, אם יש לך בסיס ידע על תחום מסוים, שב וחשב על 10 הטיפים המובילים או 20 הטיפים המובילים, ואז תוכל לפרט יותר על כל אחד מהטיפים הללו. לרוב, אתה יכול להפיץ את אלה בדף של גיליון אחד או משהו מסוג זה.

עוד משאב או בונוס טוב ובעל ערך שאתה יכול להציע הוא רשימת בדיקה. אנשים אוהבים צ'ק-ליסטים כי מה שקורה הוא שאתה מעבה את כל המידע לפורמט שמיש מאוד. רשמים הם בונוס מאוד מושך מכיוון שהם מונעים מאנשים לעבור על כל המידע. הם מקבלים את כל זה בפורמט צעד אחר צעד

יש מגוון דברים שאתה יכול לעשות, אבל המפתח הוא למנף את הזמן שלך על ידי ייעוד מחדש של המאמצים הקיימים שלך. אם אתה עושה סמינר טלפוני, ללא קשר אם היה לך מישהו בשיחה או לא, הערך האמיתי שיש לך הוא שיצרת ממנו את המוצר.

סגור לתגובות על כיצד ליצור תוכן ובונוסים בקלות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן