תמלול רפואי – עתיד מזהיר בתחום הבריאות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת Nabanita Kundu
תמלול רפואי הוא אפשרות עבודה תובענית מאוד שעולה במוחנו כאשר אנו שוקלים להחליף את הקריירה שלנו בתחום הבריאות. מתמללים רפואיים הם החלק החיוני בארגונים רפואיים. לפני שנתמקד בתחזית העבודה עבור תמלול רפואי, בואו נסתכל במהירות על העובדות הבסיסיות על תמלול רפואי. תמלול ראיון דוגמא

כאשר מטופל מגיע למרכז רפואי לצורך טיפול, נותני שירותי הבריאות מנהלים רשומה רפואית המכילה כל מה על טיפול בחולים ושירותי בריאות הניתנים על ידם. מסמך מוקלט זה מוכתב לאחר מכן למתמללים רפואיים. חובתו של MT היא לתרגם מידע מוכתב זה למילים כתובות ולהפיק את התיק הרפואי הקבוע של המטופל. תמלול רפואי הוא לא רק תהליך של הקשבה לקול של מישהו ותמלול מה שאתה שומע. זה יותר מזה.

מכיוון שהמסמך המתומלל הופך למסמך המשפטי וגם לעמוד השדרה של הטיפול בחולה, יש לשמור על רמת דיוק גבוהה. עלות שעת תמלול

יש לרכוש ידע וניסיון רב כדי לבצע את העבודה בצורה טובה. MTs צפויים לפתח מיומנויות מסוימות כגון מיומנות מקלדת/הקלדה ברמה גבוהה, מיומנות מחשב טובה וכישורי עריכה ודקדוק באנגלית. ידע מפורט בטרמינולוגיה רפואית מתחומי הרפואה השונים חיוני גם כדי להפוך לתמלול רפואי מצליח. MT מנוסה יכול לצפות להרוויח $15 עד $20 לשעה. ברמת הכניסה, זה הוא $8 עד $12 לשעה.

תחזית העבודה לתמלול היא בהירה. הוא מציע מגוון הזדמנויות עבודה להצלחה וצמיחה אישית. אתה יכול להמשיך את הקריירה שלך כתמלול רפואי ביתי או שיש לך אפשרות אחרת לעבוד עצמאי. זה נותן לך גמישות בשעות העבודה.

סגור לתגובות על תמלול רפואי – עתיד מזהיר בתחום הבריאות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן