מענה טלפוני לעסקים

7 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

מענה טלפוני לעסקים

אי אפשר היום לנהל עסק, ללא מענה טלפונים לעסקים. יש לחשוב על טובת לקוחות וטובת הסק. יש מזכירות שאינן יכולות לענות לכמות גדולה של שיחות ולכן, יש מוקד עם כמה וכמה מוקדניות, אשר יכולות לענות לשיחות טלפוניות על פי תסריט, כאשר הן יודעות את מהות העסק ומה יש לעשות בכל חברה, מענה נכון ויעיל, שירות וכדומה. היום ישנו חוק להגנת הצרכן, אשר מחייב מענה מהיר ללקוחות. זה החל מחברות התקשורת, הגז, האינטרנט. הצרכן יודע מה הן זכיותיו ומצפה למענה מהר יעיל ואמין. ברות שונות מספקות שירות זה, יש לבחור את החברה המתאימה בותר כך שלכם, יהיה ראש שקט ובסוף היום, תוכלו חזור לשיחות הדחופות ביותר של לקוחות או אנשים חשובים אחרים.

תמיד יש מי שיענה..

זה מה שחשוב בכל הקשור אל מענה טלפוני לעסקים. לקוחות חייבים התייחסות, גם אם כולם נמצאים בישיבת צוות, עסוקים במשכורות, ספקים ועוד. גם העבודה של שאר העבדים במשרד, תהיה יעילה יותר שאין להם כל כך הרבה דברים לבצע בבת אחת. אם אין איש במשרד\ ישנו מענה קולי ולכן, אם אתם מעוניינים בלקוחות שיקבלו שירות, גם כאשר המשרד שלכם סגור, אין כמו מיקור חוץ, ששם ניתן מענה אנושי עבור עסקים שונים. מדובר על מכלול ענק של בתי עסק, מרו"ח עו"ד, שירות לקוחות, מוצרים מסוימים, מענה לחיוץ ממעליות, רכבים שנתקעו בלילה, ייבוא וייצוא ועוד.

אף אחד אינו מעוניין להמתין על הקו..

אף אחד מאתנו אינו מעוניין להמתין על הקו שעות ארוכות. זו הסיבה, כי מענה טלפוני לעסקים אינו אפשר ללקוחות להמתין, תמיד יהיה מוקדן או מוקדנית, שיענו לשיחות הטלפוניות בעסק. יש יתרון רב גם לגבי העלות של חברות מיקור חוץ, אשר עוסקות בטיפול ומענה אדיב ומקצועי ללקוחות של החברות השונות. יש חיסכון רב, היות ואין מדובר במשכורת לכוח אדם שכלולה גם בתנאים הסוציאליים, קרן פיצויים , ביטוח לאומי ועוד. השירות הוא יעיל ומהיר ובעלות נמוכה יותר. ניתן לקבל שירות בשפות זרות למי שמעוניין לייעל את השירות, כגון חברה העוסקת בייבוא וייצוא ומשרתת לקוחות ובעלי עסקים מחו"ל.

סגור לתגובות על מענה טלפוני לעסקים

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן