7 שאלות שאתה חייב לשאול לגבי דרג הצעות מחיר משירותי תמלול

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטר1שתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-Pinterest1
אז החלטת למנף את התוכן שהקלטת בעבר בסמינר הטלפוני, הסמינר המקוון, הפודקאסט האודיו או הווידאו, הנאום, ההדרכה או ההדרכה שלך על ידי תמלול. שמח בשבילך! יצירת תמלילים, מאמרים, ספרים אלקטרוניים או יותר מתוכן זהוב זה היא דרך מצוינת לבנות את רשימת ההצטרפות שלך ולהגדיל את חשבון הבנק שלך. תמלול ראיון מחיר

אולי אתה חושב שהערכת הצעת המחיר שאתה מקבל מספק שירותי תמלול עבור הפרויקט שלך תהיה די קלה, אבל מכיוון שלכל חברה יש את השיטה שלה לגבות תשלום עבור השירותים שלה, אתה יכול בסופו של דבר לנסות להשוות תפוחים לתפוזים. שירותים רבים גם לא תמיד מסבירים בבירור מראש כיצד הם קובעים את החיובים שלהם, כך שאם לא תשאל את השאלות הנכונות, אתה פשוט עלול לקבל הפתעה לא נעימה כשמגיע מועד החשבונית.

הנה כמה שאלות שכדאי לשאול שיעזרו לך לוודא שהצעת המחיר של פרויקט התמלול שלך משקפת במדויק את ההבנה שלך לגבי דמי השירות הכרוכים בכך:

1. כיצד בנויות עמלות שירות התמלול?

שירותי תמלול עשויים לגבות תעריף שעתי, תעריף לדקה, או אפילו תשלום חודשי מינימלי שאתה מוציא. בנוסף, חלקם גובים עמלת מינימום, או עמלה עבור תוספות.

2. האם אתה מחויב על פי אורך התוכן שלך, או משך הזמן שלוקח לתמלל את התוכן שלך?

לדוגמה, אם הקלטת הסמינר שלך היא שעה אחת, האם אתה מחויב עבור שעה אחת, או ארבע או חמש השעות שעשויות לקחת לעובד מסוים כדי להשלים את המשימה?

3. האם אדם מיומן שמכיר את שפת הדובר עושה את התמלול, או שזו תוכנת זיהוי קול?

שירותי תמלול מסוימים משתמשים בתוכנת זיהוי קולי כדי להעביר את המילים המוקלטות שלך בצורה מודפסת, כך שמילים נרדפות, שמות ומילים אחרות עשויות להיות שגויות. חלקם יבדקו את המוצר הסופי עבור שגיאות אלו, ואחרים פשוט משתמשים בתוכנה וזהו!

ייתכן גם שכמו כל כך הרבה עבודות בימינו, התמלול של ההקלטה שלך עשוי להיות "מחוץ לחוף", וזה עשוי להיות מאתגר עבור עובדים שאינם משתמשים באנגלית כשפתם העיקרית לטפל בעבודתך בצורה מדויקת כמו מישהו שעבורו זו שפת האם שלהם. איך לעשות תמלול

4. האם חברת תמלול מציעה כל עריכה או תיקון של התוכן שלך? האם זה שירות כלול או שזה עולה תוספת?

חלק מספקי שירותי תמלול עשויים להציע עריכה ותיקון של דקדוק, איות, זמנים ותוכן כחלק מהשירות הכולל שהם מציעים, בעוד שאחרים עשויים פשוט לבצע תרגום מילולי של ההקלטה שלך. אם לא, ייתכן מאוד שתצטרכו לשכור איש מקצוע שני שיטפל בעריכת התמליל שלכם, מה שיוסיף עוד זמן והוצאות כדי לתת לפרויקט שלכם את הליטוש המקצועי הראוי לו.

5. האם חברת התמלול מבקשת פרטים על הפרויקט שלך מראש לפני הצעת המחיר?

שירות מקצועי צריך לדרוש מידע מסוים, כמו מספר הדוברים, וכל דובר שעשוי להיות מאתגר להבנה, בזמן בקשתך להצעת מחיר כדי שהיא תהיה מדויקת ככל האפשר.

6. איך יראה המוצר המוגמר?

רוב שירותי התמלול פשוט יספקו לך תמלול פשוט ומשעמם. אם אתה אוהב לנצל כל הזדמנות כדי לקדם את המותג והתדמית שלך, גלה אם החברה שאתה שוקל מציעה תמליל מוגמר שיכלול את הלוגו שלך. ספק שירותים מקיף יותר יתמחה ביצירת פריסת מיתוג ייחודית, ויכול גם לטפל במוצרים מוגמרים מתקדמים יותר כמו יצירת ספרים אלקטרוניים מהתוכן המוקלט שלך. כמובן, בררו מה החיוב עבור הערך המוסף הזה.

7. האם סיפקת לתמלול את כל המידע הדרוש כדי לספק לך הצעת מחיר מדויקת?

בין אם חברת התמלול שאלה את כל השאלות הנכונות מראש ובין אם לאו, עליכם לקחת יוזמה לספק גילוי נאות לגבי הפרויקט שלכם, כך שנותן השירות לא יופתע מדרישות נוספות או עבודה שלא הייתה צפויה בזמן הצעת המחיר.

הצעת המחיר המדויקת ביותר של פרויקט תמלול

בסך הכל, הציטוטים המדויקים ביותר הם אלה שבהם אתה מחויב לפי דקת זמן מתועד. בדרך זו, זה לא משנה כמה מהיר המתמלל (והמהירות והדיוק בהחלט משתנים); החיוב שלך הוא עבור תוכן הקובץ שלך. לדוגמה, אם יש לך קובץ mp3 של 30 דקות והחיוב הוא $2.00 לדקה, אתה יודע מראש שהעלות תהיה $60.00, לא כולל כל חיובים אחרים עבור שירותים מיוחדים כגון עבודה דחופה, או עבור כל אחד מפריטי המידע מוזכר לעיל. וכל אלה היו צריכים להיות חלק מהצעת המחיר הראשונית אלא אם כן הוסיפו, על סמך בקשתך, לאחר תחילת העבודה.

אז קח את כל המידעהסבר שאתה מקבל משאילת 7 השאלות הללו בחשבון בעת בחירת חברת התמלול שלך, ותוכל ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח, מנצחת עבורך וגם עבור ספק שירותי התמלול.

סגור לתגובות על 7 שאלות שאתה חייב לשאול לגבי דרג הצעות מחיר משירותי תמלול

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן