התחל עסק קטן מהבית – תמלול משפטי כותב לך צ'ק חדש

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

עבור האדם שיש לו כישורי הקלדה טובים, תמלול מסמכים משפטיים יכולה להיות הדרך המושלמת לפתוח עסק קטן מהבית. מערכות בתי המשפט עמוסות מדי בימים אלה שלא חסרה עבודה לקלדנית המיומנת. בימים עברו רשם בית המשפט היה יושב בבית המשפט בזמן שהמקרה נשפט ומקבל הכתבה באמצעות מכונה מיוחדת. לאחר שהיום הסתיים הם חזרו למשרדם והקלידו את הליכי היום במסמך רשמי עם העתקים עבור עורכי הדין משני הצדדים וכן עבור השופט. תמלול הרצאות

מהר קדימה להיום ורוב בתי המשפט משתמשים כעת בהקלטות וידאו ואודיו כדי לתעד הכל. הקלטות אלו נשלחות לאחר מכן לתמלול אשר מקליד אותן במחשב ומדפיס את המסמכים או מאחסן אותם בתקליטור. זה משהו שאפשר לעשות בקלות בבית.

עם זאת, זה דורש לקחת כמה שיעורים שילמדו אותך כיצד לתמלל מסמכים משפטיים כמו גם היבטים של החוק, מערכות בתי המשפט והפורמטים של מסמכים משפטיים במדינה הספציפית שלך. קורס טיפוסי גם ישפר את כישורי הדקדוק, האיות והפיסוק שלך תוך כדי אימון. אם המדינה שלך דורשת הסמכה, הקורס שאתה לוקח צריך להציע בדיקות והסמכה כחלק מהעלות.

הציוד היחיד שאתה הולך להזדקק לו יהיה מחשב טוב עם חיבור לאינטרנט, וצורה כלשהי של נגן מדיה בהתאם לאופן שבו אתה מתכנן לקבל את ההכתבה. פעמים רבות הוא מגיע בתקליטור, פעמים אחרות הוא עשוי להגיע דרך האינטרנט בצורה של קובץ wave. לגבי תוכנה לעורכי דין רבים יש העדפות משלהם כגון Hotdocs, Legal Solutions וצורה כלשהי של תוכנת מילה כמו MSWord.

ככל שבתי המשפט ועורך הדין נעשים עסוקים יותר ויותר, זהו העסק המקוון המושלם עבור היזם, לעולם לא תחסר לך עבודה ופוטנציאל ההשתכרות שלך יכול להיות בטווח של $15 עד $25 לשעה.

למעשה הצד הזה של עסקי התמלול הביתי הופך למבוקש עד כדי כך שאנשים רבים שעברו הכשרה כמתמללים רפואיים עוברים לתחום כי זה משתלם יותר ויש יותר הזדמנויות. תמלול שיחות

מחשבה נוספת, קיימות כיום מספר חברות תמלול חוקיות גדולות ששוכרות אנשים לעבודה מהבית, ומספקות להם באופן קבוע שפע של עבודה בשכר גבוה. אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי זה בהחלט לא, משרד העבודה מציין את זה כאחד התחומים הצומחים ביותר במדינה.

אם אתה צריך כסף עכשיו, כמו שאני מתכוון בשעה הקרובה, נסה מה שעשיתי. אני מרוויח יותר כסף עכשיו מאשר בעסק הישן שלי וגם אתם יכולים לקרוא את הסיפור המדהים והאמיתי בקישור למטה. כשהצטרפתי הייתי סקפטי רק עשר שניות לפני שהבנתי מה זה. חייכתי מאוזן לאוזן וגם אתה.

תאר לעצמך להכפיל את כספך מדי שבוע ללא סיכון או סיכון קטן! כדי לגלות רשימה מאומתת של תאגידים של מיליון דולר המציעים לך את המוצרים שלהם ב-75% עמלה לך.

סגור לתגובות על התחל עסק קטן מהבית – תמלול משפטי כותב לך צ'ק חדש

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן