קיצור דרך פשוט לכתיבה העתיקו את הרצון של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Tom Trush
הנה דרך קלה ליצור עותק שממיס את ההתנגדות להצעת המכירות שלך. למעשה, טכניקה זו כוללת מעט מאוד כתיבה בפועל. אפליקציית תמלול הקלטות

בפעם הבאה שתתייעץ, הקלט את השיחה (כמובן, קבל קודם את אישור הלקוח הפוטנציאלי שלך).

היתרון של הקלטה הוא שאתה תשמע את עצמך עונה על שאלות נפוצות. מכיוון שלקוחות פוטנציאליים רבים חולקים דאגות דומות, אתה תיתן את אותן התגובות פעמים רבות בעבר, כך שתישמע טבעי.

החשיבות של תרגיל זה סובבת סביב הטון של התשובות שלך. אותו סגנון סתמי שבו אתה משתמש בהתייעצות שלך צריך לעבור לכתיבה בחומרי השיווק שלך.

המקום שבו אנשים רבים טועים הוא שהם משנים את הטון כך שהוא רשמי יותר. הגרוע מכל, הכתיבה מתרכזת סביב מסר "אני" שאינו מתייחס לדאגותיהם של לקוחות פוטנציאליים.

פשוט על ידי תמלול ההקלטה שלך, תקבל שפע של תוכן נטול צלילים שתוכל להשתמש בו כדי לקדם את התרגול שלך.

בטח, ייתכן שתצטרך לבצע עריכה קלה, אבל המאמצים שלך יתוגמלו. לקוחות פוטנציאליים רואים ערך בעותק שמתייחס לשאלותיהם, במיוחד כאשר הם מקבלים תשובות מבלי לבצע שיחת טלפון, לשלוח דואר אלקטרוני או לעצור ליד המשרד שלך. שירותי תמלול

בנוסף לתגובות בכתב, אל תתעלם מהזדמנויות וידאו מקוונות. לפי eMarketer, חברת שיווק דיגיטלית ומחקר מדיה, 67 אחוז מכלל משתמשי האינטרנט צופים בפרסום בווידאו כלשהו לפחות פעם בחודש. עד 2012, המספר הזה צפוי לזנק ל-81%.

יתר על כן, הפופולריות של וידאו מקוון גדלה כל כך עד ש-YouTube הפכה לאחרונה למנוע החיפוש מספר 2 בעולם (גוגל היא מס' 1).

זה אומר שרבים מהלקוחות הפוטנציאליים שלך משתמשים ב-YouTube יותר מאשר Yahoo כדי לחפש שירותים. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להגיע אליהם הוא להגדיר מצלמה ולהשתמש בתגובות המתומללות מהייעוץ שלך כתסריט.

יהיה לך סרטון שתוכל להפיץ תוך דקות ספורות.

זכור, לקוחות פוטנציאליים תמיד יגידו לך את רצונותיהם. כל מה שאתה צריך לעשות עם העותק השיווקי שלך הוא לענות על הצרכים האלה ולשים אותו בפורמט זמין.

סגור לתגובות על קיצור דרך פשוט לכתיבה העתיקו את הרצון של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.