כיצד להגדיר את תעריפי התמלול הכלליים שלך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בעוד ששיעורי תמלול רפואיים ומשפטיים מסוימים עשויים להתבסס על השורה המוקלדת, התעריפים לתמלול כללי מבוססים בדרך כלל על דקת האודיו או שעת האודיו – כמות החומר המוקלט בקובץ אודיו מסוים ותעריפים אלה יכולים להשתנות בהתאם לסוג השמע. החומר, התוכן או אפילו התעשייה שממנה מגיעים קבצי האודיו. כמה עולה תמלול הקלטות

לדוגמה, קבצי אודיו מסוימים עשויים להיות מאדם שהכתיב הערות לרומן או יומן אישי, בעוד שפרויקטי תמלול עשויים לדרוש הרבה מחקר ספציפי לתעשייה עבור מונחים וביטויים מחוץ לשפה היומיומית הרגילה. אז בעוד שחלק מתמללים עשויים לקבוע את התעריפים שלהם בהתאם למורכבות ולזמן המחקר, אחרים פשוט גובים תעריף קבוע, לא משנה מה התוכן או כמה הוא מורכב. זה רק מקל על הנהלת חשבונות בטווח הארוך.

מתמללים מתחילים רבים מגדירים את שיעורי התמלול שלהם בקצה התחתון של הסקאלה כדי להתחיל בעסק, ואז מעלים את התעריפים בהתאם לרמת הניסיון והבקיאות שלהם בתחום.

אבל בין אם אתה קובע את התעריפים שלך כבעל עסק ובין אם אתה מעוניין לקחת על עצמו עבודת הצפת ת תמלול גדולה יותר, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל תעריף הגון מבלי לחייב פחות או להקצר את עצמך רק בגלל שאתה מחדש חדש בתחום. אתה בהחלט לא רוצה לעבוד עבור פחות משכר מינימום רק בגלל שאתה חדש בתמלול כללי.

אז השתמש בנוסחה הבסיסית הזו כדי לקבל טווח בחשבון של מה עליך לגבות מלקוחות חדשים או מה אתה צריך לחפש בדרך של ביצוע עבודות הצפה:

זה עשוי לקחת מתמלל חדש בין חמש לשבע שעות לתמלל קובץ שמע בן שעה, כולל מחקר עבור מונחים וביטויים ספציפיים לתעשייה. אפליקציה תמלול

אני אישית מאמין שאתה באמת לא צריך להרוויח פחות מ-$10 לשעת הקלדה היום. תמלול כללי הוא קריירה. זו לא רק "עבודה בהקלדה מהבית", ומגיע לה יותר משכר מינימום. רוב חברות התמלול הגדולות יותר שמוציאות למיקור חוץ את התמלול הארגוני משלמות כ-40 עד 45 דולר לשעת שמע, אשר לפי סטנדרטים בתעשייה בארבע שעות כדי להקליד שעה אחת של אודיו, זה מגיע לכ-10 דולר לשעת הקלדה. אז זה צריך להיות המינימום המוחלט שאתה צריך לגבות מהלקוחות שלך או הסכום הנמוך ביותר שאתה צריך לקבל בתשלום עבור עבודות הצפה. לאחר שעברת מעבר לשלב "רמת הכניסה", אתה אמור לגבות הרבה יותר לשעה.

אז כדי להרוויח לפחות בטווח של $10 לשעת הקלדה, חשב את משך הזמן המינימלי שלוקח לך לתמלל שעת שמע אחת, ואז הכפיל את זה ב-$10. ככל שתהיה מהיר יותר ומיומן יותר, תתחיל לקבל לקוחות משלמים יותר ותוכל להתחיל להעלות את שיעורי התמלול בהתאם.
שוב, זכרו, תמלול כללי הוא לא רק סוג של עבודה בבית. זוהי בחירת קריירה והפיצוי על הזמן שלך צריך להיות לא פחות מאשר אם היית עושה תמלול במשרד של מישהו אחר.

סגור לתגובות על כיצד להגדיר את תעריפי התמלול הכלליים שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן