טיפים לקריסה כלכלית – האם שקלת את מקורות ההכנסה המקוונים שהתעלמו מהם?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מרטין סטנפורד
תרצו או לא תרצו (ומי ירצה?), המומחים אומרים לנו שאנחנו במיתון. הסחיטה נמשכת ואנחנו חייבים להיות יצירתיים בחיפוש אחר מקורות הכנסה נוספים. אם נרחיב את המגוון שלנו, נגלה שיש כמה אזורים שבהם אנחנו מתעלמים לעתים קרובות, שנוכל לכוון אליהם. תמלול הקלטות אפליקציה

לפני זמן לא רב, לפני שהמחשבים היו דבר שבשגרה וציוד הכרחי, רוב הרישומים נשמרו על הנייר. אנשים כתבו את ההערות שלהם ביד או הקלידו אותם במכונת כתיבה. זה היה נכון לגבי רשומות רפואיות ודנטליות, רשומות משפטיות, רשומות פיננסיות, רישומים עסקיים וכו'. אתה יכול לדמיין את ההר העצום של נייר שהיה צריך לטפל, לתייק ולאחסן. מכיוון שלא תמיד נוצרו עותקים מכל רשומה, הרבה רשומות אבדו מדי שנה כתוצאה משריפות, שיטפונות, רעידות אדמה ואסונות טבע אחרים. חיסרון מקביל של שמירה על רישומים על הנייר היה שאת אלו ששרדו צריך היה לאחסן איפשהו. כל הרשומות האלה תפסו הרבה מקום יקר שהיה צריך להשכרה או לקנות.

ואז הגיע עידן המחשבים והפתרון הנפלא שלו לבעיות הלוגיסטיות של אחסון ערימות הרריות של רישומי נייר. היא הביאה עימה פורמט חלופי לשימור קבצים בצורה של קבצים דיגיטליים. בשנים האחרונות ראו אנשי מקצוע רבים, במיוחד אלה מהמגזר הפיננסי, הרפואי, המשפטי והביטוח, מגבים את קבצי הנייר שלהם לפורמט דיגיטלי. עם זאת, המשימה של סריקת מסמכי נייר והעברתם למחשב היא משימה גוזלת זמן שאפילו אנשי משרד מתקשים לבצע יחד עם התפקידים הרגילים שלהם. זה המקום שבו אתה יכול להיכנס. אתה יכול להציע לבצע את המשימה הזו עבורם תמורת תשלום. כמה עולה תמלול הקלטה

צורה נוספת של שמירת תיעוד דיגיטלי מגיעה בצורה של הקלטת אודיו. בימינו, אנשי מקצוע רבים בוחרים להקליט את הפגישות שלהם עם לקוחותיהם. הקלטות אלה מתומללות לאחר מכן לצורה כתובה. סמינרים טלפוניים, שידורי רדיו וטלוויזיה, כנסים, פגישות, הם ראיונות הם רק חלק מצורות התקשורת הרבות המוקלטות בקבצי אודיו. שוב, המשימה של הפיכת קבצי אודיו אלה למילה הכתובה גוזלת זמן ולוקחת מידה מסוימת של מיומנות. יש מספיק עבודה לצבא של מתמללים. כאן שוב תוכל להציע את השירות שלך. אם יש לך מחשב וחיבור לאינטרנט ואתה יכול להקליד ולאיית היטב, אז זו עבודה שאתה יכול לעשות.

אתה יכול לחפש משרות באינטרנט, אבל אתה יכול גם לעיין בדפי זהב של ספריית הטלפונים שלך או ללכת למשרדים מקצועיים בקרבת מקום כדי לראות אם מישהו יכול להשתמש בשירותים שלך. אתה עשוי להיות מופתע עד כמה מבורכת הופעתך במשרדים שלהם. אם אתה עושה עבודה טובה וגובה תעריפים סבירים, אתה עלול למצוא את עצמך עם מקור חדש להכנסה נוספת.

סגור לתגובות על טיפים לקריסה כלכלית – האם שקלת את מקורות ההכנסה המקוונים שהתעלמו מהם?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.