באיזו מהירות תוכל להפוך את המומחיות שלך להכנסה פסיבית?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert ת Candice Bowles
הפער הגדול: מבוסס שירות מול הכנסה פסיבית

יזמים סולו מבוססי שירות רבים מרוויחים את הכנסתם אך ורק משירותים שהם מספקים באופן אישי. עבורם, הרעיון של הכנסה פסיבית יכול להיות קשה מאוד ליישב עם המציאות שלהם. כללי תמלול אקדמיים

המתנה של היום והעידן הזה

הטכנולוגיה הופכת את הדברים לקלים יותר ונגישים יותר עבור מחפש הכנסה פסיבית. בימים עברו, יכול להיות שפרסמנו ספר או קיבלנו תמלוגים על מוצר. היכולות של שיווק מקוון פתחו חזית חדשה ומלהיבה עם אפשרויות בלתי מוגבלות.

משתמש במה שאתה כבר יודע

כרגע אתה משתמש במומחיות כדי לתת שירות ללקוחות שלך באופן אישי. מידע רב ערך זה יכול להיות ארוז לתוך סוגים רבים ושונים של מוצרי מידע. היופי במוצרי מידע הוא שהם ממנפים את המומחיות שלך ואת הזמן שלך – אתה יוצר אותם פעם אחת ויכול למכור אותם שוב ושוב.

עלויות יצירה מינימליות

מה שכן, יש יותר ויותר דרכים זולות ליצור את המוצרים האלה. לדוגמה, אתה יכול להעביר שיעור באמצעות שירות ועידה טלפונית בחינם. אתה יכול לגבות תשלום עבור השיעור או להציע אותו בחינם. הקסם הוא בהקלטת השיעור שאותו תוכל למכור לאחר מכן.

עלויות הפצה מינימליות

יש גם דרכים מאוד נוחות להפיץ את מוצרי המידע שלך. הורדות מיידיות לא יעלו לך כלום ברגע שתהיה לך תשתית בסיסית. עגלת קניות שימושית לכך, ודפי אינטרנט ודוא"ל מציעים גם אפשרויות אחרות. אם אתה מתרגם את המוצר שלך למוצר פיזי, כמו תקליטורים או מדריכים, אפילו הפריטים האלה זולים יחסית להפצה.

מינוף לאורך כל הדרך

נצל את הזמן שלך, את המומחיות שלך ואת המאמצים שלך! נניח שעשית כמה שיעורים הקשורים לנושא אחד בשירות הועידה הטלפונית שלך. בהנחה שהקלטת את השיעורים, הנה כמה דרכים שבהן תוכל למנף את החומר הזה:

צור הורדות אודיו
צור תקליטורים
תמלל את ההקלטות להורדות PDF
תמלל את ההקלטות, הדפיס אותן וצור מדריך
ארוז את התקליטורים והמדריכים לקורס שאנשים יכולים לעשות בזמן שלהם!
נשמע מפתה? בואו נעשה את זה עכשיו!
אחת הדרכים הקלות ביותר ליצור שיעור מסוג זה היא לראיין מישהו שמעניין את הלקוחות שלך או להתראיין על ידי מישהו. בחר נושא שהלקוחות שלך תמיד שואלים אותך עליו או מתקשים בו וענו על השאלות הבאות:

מדוע "נושא/נושא" זה חשוב? רשום את היתרונות של הבנה טובה יותר של נושא זה או פתרון בעיה זו. אפליקציית תמלול
מה הפתרון? סקירת התיאוריה והמחשה באמצעות דוגמאות ו/או סיפורים.
איך משיגים את הפתרון הזה? באילו צעדים אתה עוקב?
"מה אם אעשה את זה ו…?"; "מה אם ניסיתי את זה בעבר ו…?"; "מה אם אין לי…?" ענה על החששות, ההתנגדויות או השאלות הנפוצות ביותר.
זה אפילו יותר קל לעשות זאת בשיחה. נסה לבקש לשאול אותך את השאלות האלה – תן לו את הנושא ותראה מה קורה!

הדלת להכנסה פסיבית

אתה יכול ליהנות מזרמי הכנסה חדשים שאינם קשורים לזמן שלך על ידי יצירת מוצרי מידע התומכים בשירות אחד על אחד שלך. זה גם נותן לך דרך לעזור לאנשים רבים בבת אחת, במקום להיות מוגבל ללקוח אחד בכל פעם.

אַזהָרָה!

ככל שתקדימו להתחיל עם המוצר הראשון שלכם, כך תתמכרו מהר יותר! זוהי דרך נפלאה לגרום למומחיות שלך לעבוד עבורך ולהגיע להרבה יותר אנשים ממה שאתה יכול באופן אישי!

סגור לתגובות על באיזו מהירות תוכל להפוך את המומחיות שלך להכנסה פסיבית?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן