היסודות של תווים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Groshan Fabiola
רבים מאוהבי המוזיקה הצעירים של ימינו אולי אפילו לא יודעים מה זה תווים, וחבל כי מוזיקת ​​להקה היא עדיין אחת מצורות האמנות היפות ביותר שזמינות לנו. ורבים מאלה שכן יודעים מהי מוזיקת ​​להקת קונצרטים או מוזיקת ​​להקה, חושבים שמדובר בכמה קטעי כתיבה קסומים שיכולים להיקרא רק על ידי מוזיקאים מוכשרים. שום דבר רחוק מהאמת, תווים הם רק סוג של תמלול מוזיקה באמצעות תווים מוזיקליים. תמלול או תמליל

ראשית, הוא תומלל על קלפים, מאוחר יותר על נייר, ולאחרונה באמצעות שימוש במחשבים ובתוכנות מחשב, הוא מוצא את דרכו למתעניינים בצורת קבצי PDF. המשמעות של המונח גיליון בתווים, היא כדי שנוכל להבדיל בין סוג זה של כתבים לבין כתבים סטנדרטיים הנחשבים למצגות.

תווים מכונה גם תווים. לתווים ללהקה או לתווים לתווים יש מגוון רחב של שימושים. ההגדרה הבסיסית ביותר של קטעי תווים היא פשוט סוג של עזרה למוזיקאים לשחזר מנגינה ספציפית בדיוק הכי גדול שאפשר, או סתם דרך להקליט בכתיבת מנגינה באמצעות תווים מוזיקליים. זו לא, כפי שרבים עשויים לחשוב, דרך להחליף את הביצוע של מנגינה.

יש הרואים בתווים אלה יד אמיתית מאלוהים, שכן אוהבי מוזיקה מסוגלים ללמוד סקיצות שונות של יצירות אמנות גדולות, ובכך לקבל את האפשרות לעקוב אחר תהליך היצירה שעברו כמה ממלחיני המוזיקה הגדולים ביותר. ועל ידי הפיכת מערכונים כאלה לפומבי, מוזיקאים יכולים גם לקבל משוב מהקהל שלהם, לפני שהם שמים את המגע הסופי שלהם בלחן. תרגול תמלול

קריאת קטעי התווים הללו דורשת מאנשים להכיר טכניקה הנקראת תווים מוזיקליים. חלקנו פשוט לא יכולים לעשות את זה, בעוד שאחרים ניחנים ביכולת מולדת לקרוא ולהקליט מוזיקה באופן וירטואלי בזמן שהם שומעים אותה, ובכך ליצור קטעי תווים בתודעתם. זוהי ההגדרה הראשונית לביטוי "לשחק לפי אוזן". כמו כל יכולות מיוחדות, הן נדירות, רק מעט אנשים מסוגלים לעשות זאת.

מוזיקת ​​להקת קונצרטים משתמשת בדרך כלל בשימוש בדפי מוזיקה להשמעת מנגינות ענק. מכיוון שללחן קשה יש הרבה מידע, אנשים רגילים לא יכולים לזכור את כל התווים לטי. הם משמשים לא רק על ידי להקות קונצרטים קלאסיות, אלא גם על ידי נגני פסנתר, ואפילו תזמורות ג'אז. עם זאת, תזמורות ג'אז משתמשות רק בקטעי תווים כלליים, ובכך משאירות מקום לאלתור.

סגור לתגובות על היסודות של תווים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן