שירותי תמלול רפואיים מקצועיים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בימים אלה חלה עלייה במספר החברות המספקות שירותי תמלול רפואיים מקצועיים כדי לעמוד בדרישות של מכוני בריאות שונים. תצהיר תמלול

MT עוסק בתהליך של העברה או המרת ההכתבה המוקלטת של אנשי מקצוע ורופאים בתחום הבריאות לטקסט כתוב. שירותי תמלול רפואי הם יתרון בכך שספקי שירותי בריאות יכולים למצוא יותר זמן להקדיש לטיפול בחולים ולפעילויות ליבה אחרות.

שירותי תמלול מהירים ובמחיר סביר

חברות MT מציעות שירותי תמלול רפואי מהירים, מדויקים וחסכוניים בתחומי הרפואה השונים לרבות קרדיולוגיה, רפואת ילדים, אורטופדיה, גסטרואנטרולוגיה, רדיולוגיה, כירופרקטיקה, פודיאטריה ורפואה פנימית. כל השירותים תואמים ל-HIPAA כדי להבטיח הגנה על מידע סודי בתחום הבריאות. מלבד אלה, חברות MT:

* ניהול יומנים של הליכים רפואיים
* בדוק את דיוק המידע על המטופל
* הפצה ואסוף הכתבות ודוחות מתומללים
* הבטחת תיעוד מובטח באיכות
* איסוף, טבלאות והפקת דוחות המבוססים על נתונים סטטיסטיים

חברות אלו מתמללות מגוון דוחות רפואיים לרבות דוחות ניתוחים, הערות SOAP, הפניות של רופאים, היסטוריה רפואית מלאה, דוחות אבחון, סיכומי שחרור ועוד.

מתמללים רפואיים מקצועיים מבטיחים הטבות מצוינות

כדי לספק שירות תמלול ללא שגיאות, חברות תמלול משתמשות בשירותיהם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, האחראים על תיעוד הרשומות הרפואיות של המטופל. לתמלול נכון של תכתיבים והעברת קבצים מאובטחת, חברות אלו משתמשות בשירותי היי-טק. הכתבות מתקבלות באמצעות מקליטים דיגיטליים ומספר חיוג חינם. תמלול שיחה מוקלטת

חברות MT מבטיחות:

* תאימות HIPAA
* ממשק תמלול HL7
* קו מנחה של AAMT 65 שורות חיוב
* בדיקת איכות 3 רמות
* העברת קבצים מבוססת דפדפן
* 99% דיוק ורמת יעילות
* עלות תועלת
*נגישות
* זמן אספקה ​​מהיר
* גמישות

הפקיד את שירותי התמלול שלך בידי הספק הנכון

בחירה נכונה של חברת MT המקצועית חשובה על מנת להבטיח דיוק ושלמות. לכן כדאי להקדיש זמן מה להשוואה בין נותני השירות השונים, מבנה המחירים והשירותים המוצעים כדי לבצע את הבחירה הנכונה.

סגור לתגובות על שירותי תמלול רפואיים מקצועיים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן