איך לעשות את הקורס שלך במהירות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert ה Drew Poletto
אחת השאלות הראשונות שאני מקבל מאדם חדש היא "איך אני מבצע ecourse מהר?" תמלול הקלטות לבית משפט

ואז אני חושב על זה, המילה "מהיר" יכולה להיות מסגרות זמן שונות. אז בואו פשוט נזרוק את המילה "מהיר" ונלך עם יצירת ecourse כמה שיותר מהר.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לבחור תחילה את הנושא או הנושא עליו תרצה ליצור את הקורס שלך. אני מניח שכבר יש לך אתר אינטרנט כלשהו על הנושא הזה. אם לא, אני מניח שיש לך איזושהי נוכחות באינטרנט איפשהו. אם לא, זה בסדר גם כן, אבל בסופו של דבר תצטרכו לקבל איזושהי נוכחות באינטרנט כדי שהקורס שלכם יהיה זמין, בסדר?

כמו כן, אם קראת את הטיפים שלי, אתה יודע שיש כמה סוגים של קורסים שאתה יכול ליצור. לעת עתה, אנו פשוט נצמד לקורסים להוראת טקסט.

אז, עכשיו קח פיסת נייר נקייה וכתוב את הנושא או הנושא שלך בראש העמוד. לא, זו לא תהיה הכותרת של הקורס שלך (אלא אם כן אתה רוצה שזה יהיה). זכור, כרגע אנו מתמקדים ביצירת ecourse, לא במתן שם.

כעת, רשום 7-10 נקודות על הנושא הזה שאתה מרגיש שאדם חדש צריך לדעת. זה יכול להיות שבע מילים או 10 משפטים, אבל החוכמה היא לכתוב אותם.

זכור זאת בעת כתיבת נקודות אלו. אל תניח שמישהו כבר יודע על הנושא כי זכור, אתה יוצר את הקורס הזה עבור האדם שלא יודע דבר על הנושא הספציפי הזה. אז, שמור את זה כמה שיותר בסיסי. אם אתה משתמש בכל סוג של מונחי סלנג בתעשייה, וודא שאתה מתאר את המונח. אף פעם לא יזיק לשמור על הרעיונות שלך בסיסיים ומובנים ככל האפשר. שירות תמלול

הבא, והנה החלק שבו אתה יכול לערב את כל המשפחה שלך. התקשר למערכת הדואר הקולי שלך וקרא כל נקודה לעצמך. קרא לזה פעם אחת עבור כל נקודה. כמו כן, אל תהסס לפרסם גם בזמן שאתה עושה זאת. תפרט קצת בזמן שאתה מדבר לתא הקולי שלך.

כל מה שנותר עכשיו הוא לתמלל את ההודעות הקוליות שלך. אתה יכול לעשות את זה או שאתה יכול לגרום לילדים לעשות את זה. הפוך את זה לעניין משפחתי שלם. זה יכול להיות כיף גדול. כמו כן, זה יגרום לכל המשפחה שלך להיות מעורבת מאחוריך. והכי טוב, זה יכול לחסוך לך הרבה כסף אם המשפחה שלך תעתיק את זה בשבילך.

הנה לכם, דרך מהירה וקלה ליצור ecourse.

סגור לתגובות על איך לעשות את הקורס שלך במהירות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן