מדריך להזמנת תעודות לידה באינטרנט

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה ב-Facebook1שתף מאמר זה בטוויטר1שתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה על Delicious1שתף מאמר זה על Digg2שתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה על PinterestExpert ת Rosamunde Bott
אם אתה רק מתחיל להתחקות אחר אבותיך, אחת הפעילויות החשובות ביותר שלך תהיה חיפוש והזמנת תעודות לידה, נישואין ו/או פטירה. בעבר זה יכול להיות תהליך ממושך, הכולל נסיעה לארכיונים שהחזיקו את האינדקסים לפני הזמנתם בדואר. כיום, האינטרנט עשה את זה הרבה יותר קל ומהיר לחפש באינדקסים ולהזמין באינטרנט. למעשה, אם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא את האב הקדמון שלכם והזמנתם את התעודה תוך חצי שעה! לפניכם מדריך להזמנת תעודות לידה באינטרנט. הגשת תמלול לבית משפט חוק

רישומי לידות, פטירות ונישואים באנגליה ובוויילס מוחזקות על ידי משרד הרישום הכללי (GRO) מאז יולי 1837. תמיד יש להזמין עותקים של תעודות מה-GRO, וכדי להשיג תעודת לידה תצטרך להיות ברשותך. שם, שנת לידה, רבע שנה, מחוז הרישום ונפח ומספר עמוד הרישום.

כדי לרכוש אותם, עליך לחפש באינדקסים של לידה/נישואין/מוות (BMD) לפני שתוכל לבצע את ההזמנה שלך.

ישנם מספר מקומות באינטרנט בהם ניתן לחפש באינדקסים. ברוב האתרים תצטרכו לשלם עמלה. ב-Ancestry.co.uk אתה יכול להצטרף כחבר ולקבל גישה למשאבים האחרים שלהם, כולל מפקד האוכלוסין ואילן היוחסין העולמי, אז כדאי לשקול זאת אם אתה מחויב ברצינות לבניית אילן היוחסין שלך. באתרים כמו Find My Past, תוכלו לשלם עבור מספר מסוים של קרדיטים אשר יעניקו לכם גישה למספר מוגבל של חיפושים. עם זאת, כדאי לנסות את FreeBMD שכפי שהשם מרמז, הוא חינמי לשימוש, למרות שהאינדקסים מלאים רק בחלקם.

Ancestry.co.uk משתמש באינדקסים של FreeBMD באתר שלהם עד 1915, אך לאחר מכן יש להם אינדקסים מתומללים משלהם עד 2005. הזן כמה שיותר פרטים בתיבת החיפוש. גם אם אתה בטוח בתאריך הלידה, תמיד תן לפחות שנתיים לכל כיוון כי הגילאים לא תמיד מדויקים. אם אתה מאוד בטוח בפרטים, השתמש קודם כל בחיפוש המדויק, ולאחר מכן בטל את הסימון בתיבות אלה אם אין לך תוצאות.

לאחר לחיצה על כפתור החיפוש, אתה אמור לקבל ערך אחד או יותר (תלוי עד כמה השם נפוץ) ואז תוכל לחפש בהם כדי למצוא את הסבירות הגבוהה ביותר. רשום את המחוז, מספר הכרך ומספר העמוד.

אם לא מופיעות ערכים, נסה לבצע שוב את החיפוש, אך מחק חלק מקריטריוני החיפוש שבהם השתמשת. לדוגמה, נסה להוציא את המיקום וודא שהתיבות המדויק אינן מסומנות. שמות משתנים עם השנים, ולעתים קרובות הם גם מתומללים בצורה שגויה, ולכן איות שגוי נפוצים מאוד. אם לאדם יש שני שמות נוצריים, נסה את החיפוש רק עם השם השני שלו, מכיוון שדי נפוץ שאנשים משתמשים בשם זה רוב הזמן.

ברגע שאתה בטוח שיש לך את הערך הנכון, עבור אל gro.gov.uk. גלול מטה לקישור שאומר הזמנת אישורים באינטרנט. אם זו הפעם הראשונה שהזמנת תעודות תצטרך להירשם ולאחר מכן להמתין למייל עם סיסמה. כשתתחבר, תבחר את סוג התעודה שאתה צריך, לחץ על כן, עבור האם אינדקס משרד הרישום הכללי ידוע? ולהיכנס לשנה. מחיר תמלול הקלטות לבית משפט

אשר את פרטי הכתובת שלך ולאחר מכן הזן את פרטי הכרך ומספר העמודים שמצאת באינדקסים. ודא שכל הפרטים נכונים ולחץ על שלח.

זה יעביר אותך למסך התשלום. עבור בריטניה תשלמו 7 פאונד, הכוללים דמי משלוח, והתעודות מגיעות בדרך כלל תוך שבעה ימים.

אם אינך בטוח אם יש לך את האישור הנכון, תוכל לבקש בדיקה. הכניסו פרטים שאתם בטוחים בהם לחלוטין והם יבדקו את הפרטים הללו בתעודה. אם הוא לא מכיל את הפרטים הללו, הם יגבו ממך רק חלק מהעמלה ולא ישלחו אותו. אני אישית מעדיף לדלג על זה כי גם אם התעודה לא מיועדת לאדם שאני רוצה, זה עלול להתברר כבן משפחה ולתת כמה רמזים אם אני מתקשה למצוא את המתאים.

הזמנת תעודות נישואין או פטירה זהה לחלוטין, למעט תעודות נישואין ניתן לחפש מתחת לכלה או לחתן ולאחר מכן להצליב אותן, מה שמקל על מציאת הערך הנכון. לאחר מרץ 1912 זה אפילו יותר קל שכן שם המשפחה של בן הזוג היה רשום בכל ערך.

ברגע שתבינו את זה תגלו שהזמנת תעודות לידה באינטרנט היא תהליך פשוט מאוד, ואין כמו ההתרגשות מלראות את הפרטים של אבותיכם כשהם מגיעים דרך תיבת המכתבים!

סגור לתגובות על מדריך להזמנת תעודות לידה באינטרנט

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.