טעויות קורות חיים שנעשות לעתים קרובות על ידי עובדי טלפון

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

זה יכול להיות קשה מאוד למצוא עבודה לגיטימית לעבודה מרחוק, בשל העובדה שהם מבוקשים מאוד, עם מאות אם לא אלפי אנשים שמתחרים על משרה אחת. תמלול הקלטות לבית משפט

אז איך אתה מצליח להיות הטוב בחבורה? עם קורות חיים יוצאי דופן.

קורות החיים הם התיעוד הראשוני שלך ולעתים קרובות היחיד שבאמצעותו מעסיק פוטנציאלי יכול להחליט אם להעסיק אותך או לא. להלן מספר טעויות הנוגעות ספציפית לקורות החיים של עבודה מרחוק, מהן תוכל להימנע כדי להבטיח שקורות החיים שלך ירשימו את המעסיק ולא יישמרו.

1. עיצובים מהודרים או פונטים מצויצים.

אם המטרה היא להרשים ולהתייחס אליהם ברצינות, אל תשתמשו בגופנים סתמיים או קליפ ארט קטנים וחמודים: הם פשוט לא שייכים להתכתבות בעלת אופי עסקי. כדאי גם לבדוק את חתימות האימייל שלכם כדי לוודא שגם היא מתאימה ולא אישית.

2. תבניות קורות חיים.

רוב המגייסים שונאים את התבניות האלה. הם מבלים שעות רבות במיון קורות חיים: תבניות עשויות להיות קשות לקריאה ורכיבי העיצוב שאולי התייסרת עליהם במשך שעות אולי אפילו לא יופיעו כהלכה על צג אחר. מישהו ששוקל להעסיק אותך צריך להיות מסוגל לסרוק את המסמך במהירות כדי לבדוק את הכישורים שלך לפני שהוא עובר למסמך הבא. אם לא ניתן לעשות זאת תוך 6-8 שניות, רוב הסיכויים שזה ייזרק החוצה. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתחיל עם מסמך ריק ולהסתכל על קורות חיים אחרים לקבלת הדרכה.

3. האמירה האובייקטיבית האנוכית.

קורות החיים שלך צריכים להיות מותאמים אישית ככל האפשר – אם הם נראים כמו כל האחרים, הם לא ייחשבו.

כדאי גם להימנע משימוש בהצהרות "אני" ו"שלי" כמו בהצהרה זו:

"עבודה טלפונית המאפשרת לי להשתמש בידע ובמומחיות שלי בעבודה מהבית".  שירותי תמלול

מדוע יש להימנע מהצהרות כאלה?

ראשית, האמירה מעורפלת מדי: מה בדיוק הידע והמומחיות שלך ומה התפקיד? שנית, על ידי שימוש ב"אני" ו"שלי", אתה נראה די אנוכי. במקום לומר למעסיק מה אתה רוצה מהעבודה, עדיף לציין מה יש לך להציע לחברה. השתמשו בכותרת ישירה וקשורה לתפקיד, כמו זו: "עוזר וירטואלי מנוסה ואמין, מיומן בכל תחומי ניהול המשרד".

זה אומר לקורא בדיוק את מה שהוא צריך לדעת.

4. ניסיון שאינו רלוונטי לתפקיד.

זה לא יעזור למלא מקום בניסיון תעסוקתי שאינו קשור למשרה ספציפית, למשל, אם אתה מגיש מועמדות לתפקיד כמתמלל, כישורי שירות הלקוחות שלך במסעדת המזון המהיר המקומית אינם רלוונטיים. במקרה זה, יש לכלול רק את הניסיון הקשור לתמלול, כגון מהירות ההקלדה שלך, כישורי האיות והדקדוק והדיוק שלך.

5. מידע אישי.

אין צורך לציין אם אתה נשוי או לא, כמה ילדים יש לך או לתאר את תחומי העניין האישיים שלך.

עם הדוגמה של המשפחה, בעוד שמעסיקים מסוימים עשויים לראות בכך סימן ליציבות, אחרים יראו בכך אחריות: ייתכן שלא תוכל להקדיש את כל זמנך לתפקיד. מעסיקים אינם רשאים לשאול את סוגי השאלות שעלולות להתעורר בנוגע לחובות המשפחתיות שלך, אז השאר את המידע האישי כבוי.

באופן דומה, דיון בתחומי העניין האישיים שלך אכן עשוי להראות שאתה אדם מאוזן היטב: עם זאת, זה עשוי להעיד גם שאתה מעדיף לבלות את זמנך בכיף על חשבון העבודה.

סגור לתגובות על טעויות קורות חיים שנעשות לעתים קרובות על ידי עובדי טלפון

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן