כתוב ספר ב-20 דקות ביום למשך 20 יום

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

פול גודינס
אחד האתגרים הקשים ביותר שמישהו יכול להתמודד אי פעם הוא לכתוב את ספרו הראשון. הודות לטכנולוגיה, כתיבת ספר מעולם לא הייתה קלה יותר, ועם מערכת ה-20 X 20 שלי תזדקק ל-20 דקות ביום למשך 20 יום, מה שאומר שכמעט כל אחד יכול לכתוב ספר. תוכנת תמלול הקלטות

תחשוב על זה, מה כתיבת ספר יכולה לעשות עבור הקריירה או העסק שלך?

אתה יכול להפגין ולהפיץ את המומחיות שלך, הערך שלך והמסר שלך עם מאמץ של 20 דקות בלבד ביום. אז עם כל זה בחשבון שאל את עצמך, האם יש לך 20 דקות ביום לקחת את הקריירה והעסק שלך לשלב הבא?

אם כן, בואו נתחיל, הצעד הראשון לשימוש במערכת 20 X 20 שלי הוא ליצור מתווה לספר שלך. התחל עם תיאור הנקודות ונקודות המשנה בספר שלך.

כדאי לנסות להעלות 20 נקודות עיקריות ו-4 נקודות משנה לכל אחת מהן. מרגע שיש לך אותם, כל מה שאתה צריך זה מחשב ומיקרופון שמתחברים למחשב. הרכיב האחרון במערכת זו הוא הורדת עותק חינם של תוכנת ללכידת אודיו Audacity.

לאחר שהורדת את התוכנה (קל להורדה ולהשתמש בה) פשוט חבר את המיקרופון שלך ולחץ על כפתור ההקלטה בתוכנה. כעת כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל עם נקודת המשנה הראשונה שלך ולהתחיל לדבר עליה. זהו, פשוט תתחיל לדבר על נקודת המשנה שלך במשך 3 – 5 דקות בערך. אפליקציית תמלול הקלטות

קח 3 – 5 דקות עבור כל תת נקודה עבור סך של כ 20 דקות ביום. כל שיחה בת 5 דקות תיצור כ-2 עמודים עבור הספר שלך בעת תמלול. כאשר דיברתם על כל נקודת משנה במשך 3 – 5 דקות, זה יהיה 80 נקודות עם סך של 400 דקות של שמע (6 – 7 שעות).

6 – 7 שעות של שמע בעת תמלול יפיקו ספר בן 160 – 200 עמודים, בהתאם למהירות הדובר.

סגור לתגובות על כתוב ספר ב-20 דקות ביום למשך 20 יום

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.