פשפשים – הדברת פשפש המיטה

3 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

אחד מהמזיקים הנפוצים היום בישראל, הוא פשפשים. הידועים בשמם פשפש המיטה. הפשפשים בעלי 4-5 פרקים וכנפיים אשר נחות אחת על השנייה, כאשר פיסת הרגל שלהם מורכבת מ 2-3 פרקים.  למעשה, הם ניזונים מהדם של בני אדם, כאשר באמצעות כך הם מתרבים.  בנוסף, הם יכולים להיות גם על בעלי חיים, כמו כלבים, חתולים וחיות מחמד נוספות.

בדרך כלל הם מגיעים מחוסר היגיינה וחוסר בניקיון בסיסי, או שהם מגיעים כתוצאה מהכנסה של פריטי ריהוט שראינו בחוץ, כמו מזרונים וספות או מהכנסה של חיות מחמד שאותם ראינו ברחוב והחלטנו להכניס אותם אל הבית.

פשפש המיטה אינו מעביר מחלות, אולם הוא יכול לגרום לתופעות לא כל כך נעימות על הגוף, כמו אדמומיות, עקיצות, גירודים ועוד. הוא מעדיף אזורים חשופים רגליים, זרועות, פנים ועוד. עד שם ישן, הפשפש שואב את הדם שלו.

חשוב לציין שתופעות כאלה עלולות להוות סכנה במיוחד עבור קבוצות סיכון שרגישות לפריחות מסוג זה. במידה ואתם יודעים שאתם רגישים במיוחד לעקיצות של חרקים שונים, הקפידו במיוחד לשמור על ניקיון בסיסי, בצעו הדברה מיוחדת וגם התייעצו עם רופא משפחה על מנת לטפל בצורה מתאימה.
אופן הטיפול
אז במידה וגיליתם פשפש המיטה קודם כל נערו טוב טוב את כל הסדינים והמצעים ושימו אותם בשמש. פשפשי המיטה רגישים במיוחד לחום וקור וכך הם יכולים למות. בנוסף, יש להזמין מדביר מיוחד,  שיבצע עבורכם הדברת פשפש המיטה.
הדברת פשפש המיטה  
ניתן לבצע מספר דרכים לבצע הדברה. הדברה כימית, הינה הדברה שבה אנו עושים שימוש בכל מיני חומרים כימיים. מדובר על הדברה יעילה שמחזיקה לאורך זמן, אולם, היא עלולה לחשוף את השוהים לחומרים מסוכנים ורעילים ולכן משתמשים רק במקרים ממש מיוחדים. הדברה פופולארית אחרת היא הדברה ירוקה או הדברה אורגנית. הדברה זו עושה שימוש בחומרי הדברה ירוקים, כלומר חומרים מהטבע. אשר אינם פוגעים בבריאות שלנו או בסביבה ועל כן נמצאו יעילים במיוחד. ההדברה נעשית על ידי ריסוס מיוחד אותו מבצע המדביר.

לפני שאתם פונים למדביר שיבצע עבורכם את ההדברה, בדקו האם יש לו רישיון לעסוק בהדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, בנוסף בדקו האם הוא עושה שימוש בהדברה ירוקה אשר לא תפגע בכם.

פשפשי המיטה יכולים לצוץ פתאום. אל תהססו. התקשרו מיד למדביר.

סגור לתגובות על פשפשים – הדברת פשפש המיטה

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן