כיצד פועלים שירותי פקס

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

שירותי פקס הם מערכות תואמות של TAPI (ממשק יישומי טלפוניה) המאפשרות לעסקים ולאנשים פרטיים לקבל ולשלוח פקסים מהמחשב שלהם באמצעות האינטרנט. אפליקציית תמלול

שירותי פקס נגישים בכל מחשב שיש לו גישה לאינטרנט. שירותים אלה גם עוזרים לאחסן ולהעביר מסמכי פקס כדי לקבל שיחות ממכשירי פקס מקבוצה 3, לתמלל את השיחות להודעות דואר אלקטרוני ולאחר מכן לתמלל את המסמכים הללו לפקס ולהעביר אותם למכשיר פקס G3.

הפקס שהתקבל עשוי להימסר גם בצורה של קבצים מצורפים למייל. שירותי פקס עוזרים לשלוח הודעות דואר אלקטרוני סטנדרטיות העשויות להימסר למכשיר פקס רגיל G3 בצורה של פקס. שימוש בשערי פקס בזמן אמת וסטנדרטיים עוזרים לספק פקס בינלאומי. שערי הפקס מקבלים אות עם ממסר הפקס ובאמצעות שימוש במודם פקס מעבירים אותו בפורמט דיגיטלי. הפקס הדיגיטלי הזה נשלח לאחר מכן דרך רשת ה-IP.

שירותי פקס מעבדים לפי מאפיינים ברורים

o שליחת פקסים
o ניתוב פקסים נכנסים
o תיוק פקסים שנשלחו

העברת מסמכי הפקס כוללת שני שלבים:

o משא ומתן: כדי לאשר אם הנתונים הסרוקים עשויים להימסר בקצה הנמען או לא
o אישור מסירה: לוודא שהנמען קיבל את המסמך והוא עבר עיבוד. תמלול הקלטות אפליקציה

השולחים מקבלים דוח אישור מסירה מיד עם שליחת הפקס. זה יבטיח לך שהפקס יועבר בהצלחה. בנוסף, השולח יכול לראות את הודעות השגיאה במקרה של דפים שיש לשלוח מחדש.

לפיכך, שירותי פקס מאפשרים לגוף עסקי לשלוח ולקבל פקסים בצורה נוחה. למעשה, השירותים עשויים אפילו לעזור לאנשים לשלוח ולקבל מספר מסמכי פקס בעלות נמוכה יותר.

סגור לתגובות על כיצד פועלים שירותי פקס

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן