יצירת תוכן ייחודי שיעיף את התחרות שלך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב-Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה על PinterestExpert ג'יימס Farias
כשזה מגיע לשאיבה של תנועת מנועי חיפוש ממנועי החיפוש ומאתרים אחרים, שום דבר לא מנצח תוכן מקורי. אתה תצטרך לייצר תוכן לבלוג שלך, ואז לקחת את אותו תוכן ולהפיץ אותו דרך האינטרנט כדי שהוא יגדל ויראלית. אני הולך להראות לך איך לעשות את זה. תמלול שיחה לבית המשפט

עכשיו אני יודע שכמה מכם חושבים… "אבל אני לא יכול לכתוב". טוב אני לא מסכים. אם אתה יכול לדבר, אז אתה יכול לכתוב. זכור, המטרה שלך היא לא לכתוב את המוכר הבא, אלא רק להכניס לאתר שלך תוכן עמוס במילות מפתח שאנשים בגוגל או במנועי חיפוש אחרים מחפשים. ברגע שאתה מוציא כמה פוסטים בבלוג, זה נהיה קל יותר ויותר.

איפה אפשר לקבל רעיונות…

אם אתה זקוק לעזרה בתחילת העבודה, פשוט עבור אל Google Blog Search (blogsearch.google.com/), שהוא מנועי החיפוש של Google לבלוגים, והקלד את מילת המפתח שאליה אתה מחפש. זה יביא את כל הבלוגים הקשורים לנישה שלך. ברגע שיש לך את התוצאות פשוט בקר בכמה מהבלוגים האחרים האלה כדי לקבל כמה רעיונות לנושאים שאתה יכול לכתוב עליהם.

כמו כן, נסה ללכת לאתרי ספריות מאמרים ולראות מה אחרים כתבו. לדוגמה, אתה יכול ללכת אל Articles.com או GoArticles.com ולהקליד את אחת ממילות המפתח שאתה מנסה למקד ותמצא מאות אם לא אלפי מאמרים שנכתבו בעבר על ידי ים אחרים.

הדבר היחיד שאתה לא רוצה לעשות הוא להעתיק מאמרים או פוסטים בבלוג מילה במילה; זה פלגיאט. בנוסף התוכן כבר נמצא בחוץ, כך שסביר להניח שהאתר שממנו הוא מקור ינצח אותך בכל פעם עבור תעבורה וסמכות במנועי חיפוש. אסטרטגיה טובה תהיה לקחת מאמר שאתה מוצא בנישה שלך ולכתוב אותו מחדש תוך התמקדות בשוק היעד, המוצר או השירות שלך. החריג היחיד לכלל "העתק והדבק" הוא שאתה יכול להעתיק את המאמרים מ-Articles.com או GoArticles.com כל עוד אתה משאיר את הקרדיט של ה על כנו. למרות שזה לא טוב כמו תוכן מקורי, חלק מהתוכן לא ינצח שום תוכן בבלוג שלך בכל פעם.

כתיבת כותרות…

כותרות לפוסטים בבלוג שלך חשובות. זה מה שיגרום לגולשי אינטרנט ללחוץ ולבקר בבלוג שלך. להעלות רעיונות לכותרות לפוסטים בבלוג שלך יכול להיות קל לאחר שעשית את זה כמה פעמים. טריק אחד שאולי תרצה לנסות הוא להסתכל על השערים של מגזינים כמו מגזינים להזדמנויות עסקיות ולהחליק רעיונות מהכותרות שלהם.

לדוגמה, מהשער של מגזין יזמים אחרון יכולתי לכתוב פוסט בבלוג ואז פשוט להוסיף מילה או שתיים לכותרות המגזין כדי ליצור כותרות משלי כמו:

"חמישה סודות להרוויח כסף באינטרנט עכשיו!"
"התחל את העסק שלך בבית בדרך החכמה".
אתה יכול אפילו להשתמש במילים "Based Home" או "Home-based" במקום "Home Based" כדי לתפוס את האנשים שמפרקים את השם כשהם מקלידים אותו בתיבת החיפוש של גוגל.

כמו כן, אתה יכול להשתמש במילים "MLM" או "רשת שיווק" כדי לקבל תנועה מאנשים שמחפשים הזדמנויות MLM. על ידי כך תוכל לקחת את אותן כותרות שמוצגות למעלה ולהפוך אותן למשהו כמו:

"חמישה סודות להרוויח כסף באינטרנט עם MLM עכשיו!"
"התחל את העסק שלך בשיווק רשתי בדרך החכמה".
חלק ממה שאתה מנסה לעשות הוא להכניס לכותרות שלך מונחי חיפוש מרכזיים שאנשים מחפשים.

כותבי הכותרות במגזין Cosmopolitan הם מהכותבים בעלי השכר הגבוה ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שהכותרות על השער, לא התוכן בפנים, הן מה שגורם למגזינים שלהם לעוף מהמדפים. אז האם לא הגיוני להחליק עותק טוב ממיטב כותבי הכותרות בעולם?

אם אתה מסתכל על עטיפה של קוסמו, הוא תמיד עוקב אחר נוסחה. יד שמאל עליונה של המגזין (הכותרת הראשונה) עוסקת תמיד בסקס. למה? כי סקס מוכר; וזו הסיבה שרוב הכותרות במגזין עוסקות בסקס. ממהדורה אחרונה של המגזין אתה יכול להעלות כותרות כמו אלה:

"כסף טאבו! הסוד הקטן והסקסי המלוכלך שיכול לעשות אותך עשיר"
"עצה מיזמי שיווק רשתי שהיית משוגע לא לקחת"
"אל תיתפס בעירום מנסה לפתוח את העסק שלך באינטרנט בלי לקבל את הטיפים האלה".
כל שלוש הכותרות הללו הן גרסאות מתוקנות משער אחד בלבד של מגזין קוסמופוליטן.

מיקור חוץ של הכתיבה שלך:

אם אתה ממש לא רוצה לכתוב ויש לך כמה דולרים נוספים, אתה תמיד יכול למיקור חוץ של הכתיבה שלך. הדרך הקלה ביותר היא למצוא 5 עד 10 מאמרים שברצונך שיכתבו מחדש ולאחר מכן לפרסם פוסט באתר Rentacoder.com, Elance.com או Project4Hire.com המבקש מאנשים להציע הצעות על המשרה.

תגיד שאתה רק רוצה ש-10 מאמרים, ממוצע של 300 מילים למאמר, ייכתבו מחדש כדי להיות תוכן ייחודי. הקפד לבקש מכל מי שמציע הצעות להגיש דוגמאות מהכתיבה שלו. אתה יכול אפילו לבקש מהכותב לפרסם אותם בבלוג שלך עבורך אם אתה רוצה להימנע מהמשימה הזו. (תצטרך להגדיר אותם עם סיסמה שאינה מנהלת שמאפשרת להם לפרסם רק). תקבל הרבה תשובות והרבה הצעות הצעות. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מישהו שיוכל להוציא את אלה עבור פחות מ-$5 לכל מאמר. כאשר אתה מקבל הצעה, לאחר מכן תעביר את התשלום לחשבון הנאמנות של האתר. כאשר הכותב סיים לכתוב את המאמרים והגיש אותם אליך, אתה משחרר את הכספים מנאמנות.

אז אתה שונא להקליד…

ישנן מספר אפשרויות לאנשים ששונאים להקליד. כבר דיברנו על מיקור חוץ של הכתיבה שלך, אבל יש גם אפשרויות אחרות אם אתה רוצה ליצור תוכן משלך ולהעלות את הרעיונות שלך, במילים שלך, לבלוג שלך מבלי שתצטרך להקליד.

אתה תמיד יכול להשיג מיקרופון USB למחשב שלך ולהשתמש בחבילת תוכנה כמו Dragon Naturally Speaking. זמין בכתובת: nuance.com/naturallyspeaking. Dragon Naturally Speaking יהפוך את הדיבור שלך לטקסט. כך אתה יכול פשוט להגיד מה שאתה רוצה, ואז לגזור ולהדביק את הטקסט בפוסט בבלוג.

אפשרות נוספת היא להקליט את מה שאתה רוצה, ואז לתמלל את זה ולשלוח לך בחזרה בדוא"ל כטקסט. ישנם שירותים רבים שיעשו זאת עבורך כמו eTranscriptionist.com. כמו כן (כפי שהוזכר לעיל) אתה תמיד יכול לבצע מיקור חוץ של התמלול באמצעות אתרים כגון Rentacoder.com, Elance.com או Project4Hire.com. אתה יכול אפילו לבקש מישהו שיוכל לערוך את הכתיבה שלך לשגיאות דקדוק או שיוכל לבצע עריכה "כבדה" ולכתוב מחדש חלקים אם אתה מרגיש שאתה צריך את זה.

קבלת עזרה בדקדוק…

אם אתה משתמש ב-Microsoft Word, תקבל עזרה קלה עם שגיאות דקדוק וכתיב. אבל אם אתה באמת רוצה ללטש את הדקדוק עם המאמרים והפוסטים שלך בבלוג, שקול את תוכנת תיקון הדקדוק מתוצרת White Smoke. אתה אפילו יכול להשתמש בגרסה המקוונת שלהם בחינם בכתובת: whitesmoke.com/free-online-checker/. תמלול שיחות טלפון

עם זאת, אל תתעסק יותר מדי עם דקדוק. אם תהיו יותר מדי קליניים ומושלם, אז תאבדו את הדבר היחיד שגורם לכתיבה שלכם להיראות כאילו היא הגיעה מאדם אמיתי. אנשים רוצים לעשות עסקים עם אנשים אמיתיים. אז אל תדאג יותר מדי לגבי כמה מילים שגוי איות או שגיאות דקדוקיות.

למי שיש תקציב…

אם אין ברשותך Microsoft Word לכתיבה, קיימת אפשרות ללא עלות בשם "Open Office". זוהי חבילת תוכנת שיבוט של Microsoft Office בקוד פתוח וניתן להוריד אותה בחינם בכתובת: Openoffice.org

לסיכום…

כשאתה כותב פוסט בבלוג אתה תיצור תוכן שניתן להשתמש בו שוב ושוב, לא רק בבלוג שלך. למעשה במאמר הקרוב אספר כיצד להשתמש בתוכן שאתה יוצר שוב ושוב כדי להביא טראפיק.

זכור, זה טקסט בדפי אינטרנט שמביא תנועה למנועי חיפוש. מנועי חיפוש לא יכולים לראות גרפיקה, תמונות או לראות בסרטונים. אז מלא את המאמרים שלך במילים וביטויים שאתה חושב שאנשים יחפשו. ככל שתפרסם יותר פוסטים בבלוג, כך יהיה לך יותר סיכוי לתפוס תנועה ממנועי חיפוש. הנה הסיבה שעדיף יותר – אתה אף פעם לא יודע באיזה שילוב של מילים גוגל יתאהב. בנוסף, גוגל אוהבת בלוגים שמתעדכנים לעתים קרובות.

סגור לתגובות על יצירת תוכן ייחודי שיעיף את התחרות שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן