משאבות חום

3 באוגוסט 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה דודי שמש

אנשים רבים אשר נמצאים בעיצומו של בניית בית או שיפוץ, מתלבטים רבות באשר לדרך שבה הם יחממו את ביתם. אין ספק, כי מדובר בשאלה מהותית, אשר כוללת תהליך חשיבה עמוק ומורכב.

הסיבה לכך, היא כי מדובר בבחירה אשר מיועדת לטווח ארוך, ומצריכה מאיתנו חשיבה על הפרטים, בדיקה מעמיקה והשוואת איכות.

פתרונות החימום הקונבנציונאליים, כמו למשל נפט, סולר, חשמל או גז, עלולים בעת השימוש לפלוט חומרים מסוכנים אשר יכולים לגרום לנזק רב גם לבריאות שלנו וגם לבריאות של הסובבים אותנו. בימים אשר המודעות לעולם ירוק יותר, ולשמירה על אורח חיים בריא תופסים חלק נכבד ומשמעותי בחיינו, אנו צריכים למצוא פיתרון חימום טבעי שלא יסכן אותנו באף צורה.

ויש כזה. משאבות חום.
משאבות חום
אחד מפתרונות החימום הטובים והיעילים ביותר עבור חימום הבית, הוא משאבות חום. משאבות החום, פועלות באופן מדויק, חכם ומתקדם. הם משתמשות בחום של הסביבה, ובעזרת מדחס מיוחד, הן מפיקות ממנו את אנרגיית החום הנדרשת. היא יכולה להיות טובה עבור מספר שימושים מגוונים, כמו הסקה, חימום מים, חימום תת רצפתי ועוד.

לשימוש במשאבות חום, מספר יתרונות בולטים, כאשר הסיבה ליתרונות הללו, נעוצה בעובדה אחת. מדובר באמצעי אשר עושה שימוש בטבע. הטבע, הוא למעשה המשאב הכי נגיש וזול שאנו יכולים להשתמש בו לצורך חימום מים. בגלל השימוש באנרגיה שכבר קיימת, אין לנו צורך להשתמש בחשמל, בכך אנו לא מבזבזים כסף מיותר על זה.

בנוסף, מדובר על פיתרון ירוק, שכן הוא יוצר סביבה בטוחה ונעימה, אינו פולט חומרים רעילים או מסוכנים ובכך אנו מצליחים לשמור על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו ביתר קלות.
והסיבה הכי משמעותית. בגלל השימוש בטבע, היא חוסכת לנו עשרות אלפי שקלים מידי חודש!!!
היכן ניתן למצוא משאבות חום?
השימוש במשאבות חום נפוץ גם בבתים פרטיים, אולם גם במקומות ציבוריים כמו מכוני כושר, מרכזי קאנטרי ונופש, בתי מלון וצימרים, דיור מוגן ומקוואות. כאשר המים המסופקים הם מים איכותיים וחמימים.
משאבות חום – עלויות
בגלל השימושים המגוונים של משאבות החום, נוכל למצוא מספר רב של משאבות חום, אשר כמובן משתנות בהתאם לייעודם ולגודלם. ככלל, ניתן לומר שמשאבות חום הם לא מוצר זול, וגם ההתקנה שלהם לא זולה, אולם בגלל שלל האיכויות שהיא מספקת, היא מועילה לטווח הארוך ומהווה היום את פיתרון החימום המתקדם ביותר.

סגור לתגובות על משאבות חום

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן