ערוץ 201 – מה קורה כשאתה ערוץ?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת דונה ווטקינס
המצב המתועל הוא באמת מצב טראנס. מצב הטראנס קורה לנו כל הזמן. זה חלק נורמלי מתפקוד המוח שלנו. אם אי פעם היה לך יום קשה בעבודה ויצאת מהעבודה כשהמוח שלך דוהר ופתאום מצאת את עצמך בבית, לא זוכר את הטיול לשם, היית בטראנס. כשאתה באמת מעורב בצפייה בסרט או בקריאת ספר טוב, אתה בטראנס. כשאתה פועל, אפילו לרגע, בתחום התת או המוח העל-מודע ולא המוח החושב, המודע, אתה נמצא בטראנס. תמלול ראיונות

כאשר אתה נכנס עמוק פנימה ומשתיק את המוח המודע שלך, אתה פותח את עצמך להדרכה מתחום גבוה יותר. תחום גבוה זה עשוי להכיל מלאכים וארכי-מלאכים או מדריכי רוח או ישויות אור או ישויות מעולמות אחרים. הוא מכיל גם את האני הגבוה שלך.

התחום הגבוה שעליו אני מדבר נמצא בכל הדברים. ישנה תודעה גבוהה יותר או רטט שמחלחלים לכל היצורים החיים. זו האנרגיה שיצרה את היקום שלנו וכל אחד מאיתנו. זהו המקור האחד של כל הדברים; סיבה ראשונה, הרוח הגדולה או אלוהים, אם תרצו. המוח העל-מודע שלנו הוא המקום שבו אנו מתחברים לתחום הגבוה הזה; לזה שהוא מקור אחד.

מה קורה כשאתה מערוץ?

כאשר אנו נמצאים במצב טראנס זה ומחוברים לתחום הגבוה הזה, אנו יכולים להתחבר לבני אדם אחרים, לחברי החיות שלנו או לאותם יצורים בממד אחר כמו מלאכים, מדריכי רוח, אלו ש"חצו" או ישויות מעולמות אחרים או מידות. אנו יכולים לקבל מידע עבור חיינו שלנו או שאנו יכולים לקבל מידע לחלוק עם אחרים.

אנשים מקבלים את המידע הזה בדרכים שונות. יש בינינו בעלי אופי ויזואלי יותר ומקבלים תמונות או תמונות. אחרים יכולים לשמוע משהו קודם או להרגיש משהו או סתם "יודעים" משהו. תצהיר תמלול

אין להוזיל את הדרך שבה אתה מקבל את המידע שלך. אתה עשוי לשמוע הרבה אנשים בקהילת הרוחנית או העידן החדש אומרים "לדמיין" משהו. לא כולם יכולים לדמיין; לעולם אל תחשוב שהמידע שאתה מקבל באמצעות שמיעה או תחושה פחות חשוב או תקף מזה שמישהו "רואה".

לפעמים אנשים מתעלים בדרכים חריגות. לדוגמה, ניתן לקבל מידע באמצעות "כתיבה אוטומטית". זה כאשר האדם שמתעל רושם את מה שהוא שומע, רואה או מרגיש – הרבה פעמים הוא אפילו לא מודע לכתיבה עד שהם יוצאים מהטראנס.

יש אנשים שמתעלים בקול רם לא זוכרים מה הם אמרו כשהם במצב טראנס. זה היה המקרה עם "הנביא הישן" המפורסם אדגר קייס.

אדגר קייס נכנס לטראנס עמוק שדמה לשינה. בעודו במצב זה, הוא קיבל מידע מהמדריכים הרוחניים שלו שאותו הוא העביר בקול לאנשים שהוא קורא עבורם. הקריאות שלו היו על דברים רבים, אבל הוא התפרסם בעיקר בזכות הקריאות הרפואיות שלו, שם הוא הצליח לאבחן ולרשום טיפול למחלות או פציעות רבות. כל קריאותיו תומללו בזמן שדיבר וכשיצא מהטראנס, הוא לא זכר מה אמר.

דבריו הנפלאים, ובעיקר המידע המרפא שלו, מתקיימים בזכות המזכירה שתמלל את קריאותיו והאגודה למחקר והארה, הקרן המשמרת את הרישומים ויצרה קו מוצרי בריאות המבוססים על קריאותיו. אם אתה רוצה לברר עליו יותר, פשוט "גוגל" את אדגר קייס ותמצא קישורים רבים לעבודתו.

כאשר אתה מתחיל לתעל, אתה עלול להרגיש תחושות שונות בגופך. לעתים קרובות מאוד יש גל של אנרגיה שמתרחשת כאשר אתה יוצר קשר עם מדריך. ככל שתתעל ותיצור קשר עם מדריכים ומלאכים שונים, כך תוכל לזהות עם מי אתה בקשר רק לפי ה"תחושה" שאתה מקבל. לכל אחד יש טביעת אנרגיה משלו שאותה תוכל לזהות ככל שתתעל אותם יותר.

כפי שאמרתי קודם, המצב המתועל הוא חלק טבעי מהמוח שלך ודי קל לשלוט בו. נשימה עמוקה יכולה להביא להרפיה הדרושה להשגת מצב הטראנס.

סגור לתגובות על ערוץ 201 – מה קורה כשאתה ערוץ?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן