אין צורך בכרטיסיות גוספל גיטרה, אם אתה לומד כיצד "לנגן לפי האוזן"

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

האם אי פעם חווית את התסכול המוחלט של חיפוש אחר כרטיסיות גיטרה של Gospel? זה יכול להיות סיוט אמיתי לנסות למצוא את השירים המסוימים שאתה מחפש. אולי אתה מחפש שירים בכל ז'אנר של מוזיקת ​​גוספל, אבל אתה מגלה שאתה צריך לקוות ולהתפלל לנס שמישהו באמת יתמלל את השיר המדויק שאתה מחפש על הכלי הספציפי שאתה מנגן. תמלול דיון

מאמר זה ידון באלטרנטיבה הרבה יותר טובה של פיתוח היכולת לנגן את המוזיקה שאתה נהנה ממנו באוזן. קרא את המאמר הזה ואגלה כיצד לעולם לא להסתמך שוב על טבלטורת גיטרה של Gospel.

האם המחשבה הזו עברה לך אי פעם? – כשאתה נאבק למצוא כרטיסיות גיטרה של Gospel, אתה בעצם אומר, "אני מקווה שמוזיקאי אמיתי כבר תמלל את זה בשבילי".

כמוזיקאי, לפעמים "תיקון מהיר" הוא נחמד, אבל האם אתה באמת רוצה להיות תלוי באחרים להנאתך המוזיקלית? ברור שלא!

מה שאתה צריך לשאול את עצמך הוא, "מה יש למוזיקאי האמיתי הזה שאין לי? ואיך אני יכול לרכוש את זה?"

ענה על 2 השאלות הללו, ולעולם לא תצטרך לסמוך על אחרים בדרך זו שוב.

המיומנות שיש למוזיקאים האלה היא היכולת "לנגן באוזן" את המוזיקה שהם שומעים. מוזיקאים בעלי מיומנות זו מסוגלים להאזין לקטע מוזיקלי ולפענח נפשית את האקורדים והתווים המרכיבים את השיר.

לפני שנים חשבו שהיכולת הזו היא "זכות לידה" של כמה נבחרים ושאין דרך ללמוד את המיומנות הזו. למרבה המזל, המיתוס הזה הוכח כשגוי פעם אחר פעם. תמלול הודעות קוליות

אתה יכול לרכוש מיומנות זו עם אימון אוזניים מתאים. אימון האוזן שלך לא מספק את הפתרון המהיר של כרטיסיית גיטרה, אבל זה יהפוך אותך למוזיקאי הרבה יותר טוב וייקח את הנגינה שלך לגבהים חדשים.

תאר לעצמך איך היכולת הזו יכולה לעזור לך כשאתה מנגן בלהקה, מאלתר או סתם ביצירת מוזיקה משלך. תאר לעצמך שאתה יכול לנגן את שירי הגוספל האהובים עליך לאחר האזנה להם כמה פעמים. האוזן המאומנת של מוזיקאי רציני לא צריכה להסתמך על כרטיסיות גיטרה של Gospel.

אתה יכול לפתח את היכולת הזו על ידי אימון דקות בלבד ביום (החל רק דקות מעכשיו!), אם יש לך את קורס ההכשרה המתאים. קישורי המשאבים למטה יפנו אותך לקורס אימון אוזניים מובטח ב-100% ללא סיכונים.

סגור לתגובות על אין צורך בכרטיסיות גוספל גיטרה, אם אתה לומד כיצד "לנגן לפי האוזן"

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן