מתחילים בשיווק באינטרנט – דפי תרמית למתחילים ו-Wenabes על איך לעבור לשלב הבא

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Marlon C. Sanders
מאמר זה בסודות שיווק באינטרנט למתחילים יש הרבה דיבורים ישרים ופשוטים שכנראה לא תשמעו בשום מקום אחר כי לא הכל "מציג טוב". שום שור. לא תשמעו על זה הרבה מדברים מלבד כאן. תמלול באנגלית

אבל אתה מתקשה להסתדר ועובד 10-12 שעות ביום. הבעיה הגדולה ביותר שלך היא לבנות הכנסה יציבה ועקבית.

בואו נצלול ישר פנימה:

* ממש נוח לייצור מוצרים והוצאתם מהדלת

אתה צריך להוריד את זה לרשימת בדיקה. אבל אתה עדיין צריך לעשות את התהליך הזה שוב ושוב. יצירת מוצרים היא משהו שאתה צריך לעשות כמו לנשום. תרגיש נוח עם זה.

* ישנן מספר דרכים להוציא מוצרים מהדלת. מצא אחד או שניים שמתאימים לך

אתה יכול לראיין אנשים בטלפון, לתמלל את הראיונות וליצור אוספי אודיו ו-pdf.

אתה יכול לעשות סמינרים מקוונים ולהקליט אותם.

אתה יכול ליצור מצגות Power Point ולהקליט איתן אודיו.

אתה יכול לכתוב ספרים אלקטרוניים.

* מאסטר Camtasia, Camstudio או Screen Flow

אלה הם מה שאתה משתמש כדי להקליט את המסך שלך יחד עם אודיו. Screen Flow עובד במחשבי Mac. Camstudio ו-Camtasia מיועדות לשימוש במחשבים אישיים. Camstudio היא הורדה בחינם.

* קבל ביטחון עצמי

דן קנדי ​​אוהב לחזור על האמירה ש"בארץ העיוורים, האיש בעל העין האחת הוא המלך".

* אתה חייב לכתוב או לדבר

יש כאן רק שתי אפשרויות – או שאתה כותב או שאתה מדבר. אם אתה כותב, אתה תמיד יכול לשכור מישהו שיהפוך את המילים הכתובות שלך לאודיו ווידאו. אם אתה עושה אודיו או וידאו, אתה יכול לתמלל אותם.

* עכשיו, ברגע שאתה מרגיש נוח לייצר מוצרים, למד למכור אותם

אם המילה "למכור", היא מילה בפה עבורך, תנסח אותה מחדש כלימוד ליצור מסרים שגורמים לאנשים לרצות לקנות. או "לעזור לאנשים לקבל החלטות קנייה נכונות".

זוהי עקומת למידה שונה. אתה צריך להיות נוח ללמוד למכור דברים. אתה יכול למכור באמצעות מכתבי מכירה, סמינרים מקוונים, סמינרים טלפוניים או פודקאסטים. אבל למכור אתה חייב.

תן לי לציין משהו כאן. אלו הם הדברים שרוב החדשים מתמקדים בהם: בניית אתרים, בלוגים, מחקר שוק, אופטימיזציות ו-aweber, SEO ומדיה חברתית.

* הבינו שהזמן שלכם כשותף, לפני שאתם יוצרים מוצרים משלכם, עדיף לבזבז ללמוד למכור

למד להכניס אנשים לרשימה שלך ואז הזמן אותם לטלסמינר או סמינר מקוון שבו אתה מציג מוצר. למד לכתוב דפי "מכירה מוקדמת" מעולים. בקש ממישהו לראיין אותך לגבי רעיון ולאחר מכן להציע בעדינות את אחד ממוצרי השותפים שלך תוך כדי שיחה.

* הכסף לומד איך למכור

אני מפורסם ביצירת הפתגם, "הכסף נמצא ברשימה". אמרתי את זה ב-Amazing Formula עוד ב-1998 או מתי שזה היה. אבל אתה צריך ללמוד למכור לרשימה שלך.

* הבינו שמכירה היא לא מילה גסה

יש אנשים שמשייכים דברים שליליים למילה "למכור". אם זה אתה, אז תבין עכשיו שמה שאתה באמת עושה זה לעזור לאנשים לקבל החלטת קנייה נכונה.

כשאנחנו משתמשים במילה "למכור", מה שאנחנו באמת מדברים עליו הוא להסביר מדוע הערך במוצר גדול מהכסף שיש למישהו בכיס. ולמה זה האינטרס שלהם לסחור את ערימת הכסף הזו עבור המוצר היום ולא בשבוע הבא, בחודש או בשנה הבאה. תמלול בעברית

* אם אתה לומד איך ליצור מוצרים ואיך למכור אבל אין לך מישהו ברשימה שלך לשלוח אימייל, אתה עדיין לא שם

אז אחד הדברים שתרצו לעשות הוא ליצור דוחות קטנים, סרטונים, ניוזלטרים, קובצי PDF או סמינרים מקוונים שתוכלו להציע לאנשים כמתנה בחינם בתמורה להצטרפות לרשימת הדוא"ל שלכם.

אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, אני מפנה אותך אל promodashboard.com כמשאב.

* למד מבחן מפוצל

הדרך שבה אתה מגדיל את מספר האנשים שמצטרפים לרשימת הדוא"ל שלך כשהם מבקרים בדף האינטרנט שלך ולאחר מכן את מספר האנשים שקונים מהמכירה המוקדמת, מכתב המכירה, הראיון האודיו, הסמינר הטלפוני או הסמינר המקוון שלך היא על ידי לימוד פיצול מבחן.

אתה בודק גישת מכירה אחת או הודעת מכירה לעומת אחת אחרת. ותראה מה עובד הכי טוב.

קבל את "גליונות תרמית למתחילים כיצד לעבור לשלב הבא" בחינם.

סגור לתגובות על מתחילים בשיווק באינטרנט – דפי תרמית למתחילים ו-Wenabes על איך לעבור לשלב הבא

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן