סקירת קורסי תמלול רפואי

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה ב-Facebook1שתף מאמר זה בטוויטר1שתף מאמר זה על Linkedin1שתף מאמר זה על Delicious1שתף מאמר זה על Digg1שתף מאמר זה על Reddit1שתף מאמר זה על Pinterest1מומחה שון Manaher
ההתקדמות בטכנולוגיית התיעוד של מערכת הבריאות מוכיחה צורך במתמללים רפואיים. תמלול רפואי הוא אחד המקצועות הצומחים ביותר בארה"ב. מתמללים עובדים עבור בתי חולים, רופאים ומשרדים רפואיים אחרים. הם מקשיבים לרישומים המוכתבים שנעשו על ידי איש מקצוע בתחום הבריאות ומתמללים אותם לרשומות רפואיות, שבסופו של דבר הופכות לתיק הקבוע של המטופל. תמלול לשעה

השכלה פורמלית היא לא באמת דרישה להיות מתמלל רפואי; עם זאת, מתקנים רפואיים מעדיפים להעסיק אנשים שסיימו קורס מוסמך בתמלול רפואי. קורסים אלה מכינים אנשים להתחיל קריירה חדשה בתור תמלול רפואי. קורסים אלה זמינים הן בחינוך מרחוק והן בחינוך המסורתי. קורסי הכשרה מקוונים שימושיים במיוחד למי שכבר מועסק או לעבודה מהבית. ניתן להשלים את הקורסים הללו בזמנם הפנוי בכל מקום בעולם. זוהי תוכנית בקצב עצמי, כך שאדם יכול לסיים אותה מהר מאוד או ללכת לאט ככל שהזמן שלו מאפשר. השתלמויות זמינות גם למי שכבר עוסק בתחום זה כדי להתעדכן במידע העדכני.

עבודת תמלול דורשת דקדוק באנגלית חזק, סימני פיסוק וידע חזק בטרמינולוגיות רפואיות. קורסי תמלול רפואיים עוזרים להשיג מיומנויות אלו ועוזרים להצליח בתמלול בקריירה שלו. הקורסים מוצעים בשתי שיטות: תכנית שנתית לתעודה, תכנית שנתיים לתואר עמית. קורסים אלה כוללים אנטומיה, פיזיולוגיה, טרמינולוגיות רפואיות, פרמקולוגיה, מחלות נפוצות והליכי אבחון. תלמידי הקורסים הללו מקבלים תמלול והבנה מהחיים האמיתיים ומשיגים יכולת לעבוד כתמלול. למרות שרוב חברות התמלול אינן מגייסות אנשים חסרי ניסיון, מרכז הלמידה שיש לו קשר מסוים עם חברות התמלול עוזר להשיג מיקום בחברות אלו.

בניגוד לקולג', רבים מהקורסים המקוונים אינם מספקים סיוע כספי והסדרי תשלום גמישים. אבל חלק ממכוני ההכשרה המקוונים אכן הבינו את מצוקת התלמידים ואכן נותנים את המתקן הזה, כך שלא יהיה התקציב, התלמידים יוכלו להתחיל את ההכשרה שלהם בהקדם האפשרי. תמלול מסמכים

מתמללים רפואיים צריכים להיות בעלי כישורי מקלדת, הגהה, עיבוד תמלילים ועריכה טובים. מכוני הדרכה מכוונים גם להיבטים אלה לייצר מתמללים מיומנים.

אנשים שרוצים להירשם לקורס תמלול רפואי צריכים לוודא שהקורס לגיטימי. זה אומר שעליו לפעול בהתאם להנחיות AHDI (האגודה לתקינות תיעוד הבריאות).

למרות שיש מידה רבה של ויכוח על אילו תוכניות למידה מייצרות את התמלול הרפואי הטוב ביותר, מועדף מאוד מתמלל רפואי בעל ידע רב שיכול לתמלל מסמכים מרובים במדויק בזמן סביר.

לא כל הקורסים המקוונים לחיוב רפואי מועילים כדי לעזור לך למקם אותך בחברה ולכן חשוב אם אתה נכנס לתחום זה שיינתן לך ביטחון שאתה יכול למצוא עמדת תמלול רפואי בבית.

סגור לתגובות על סקירת קורסי תמלול רפואי

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן