יומן מזון הוא אחד הכלים החשובים ביותר שבהם אתה

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

יומן מזון הוא אחד הכלים החשובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש כדי לעזור לרופא שלך לאתר את אתגרי העיכול שלך. זה מבטל את הניחוש כשהם שואלים שאלות כמו "האם שינית את התזונה שלך בכלל?" או "מה אכלת בשבוע שעבר?" תמלול לעורכי דין

בצורתה הפשוטה היא רשימה של המזון שצרכת לפי סדר כרונולוגי. למרות שזו התחלה מצוינת להיות בעל ערך באמת, יומן מזון טוב צריך לכלול מידע מעמיק יותר. ישנם גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על מערכת העיכול שלך, לא כולם קשורים ישירות למזון. דברים כמו מתח, מיקום, אפילו הזמן שלקח לאכול כולם משפיעים על מערכת העיכול שלך. ביומן המזון שלך עליך לכלול מידע על מיקום, זמן, איך הרגשת לפני ואחרי הארוחה, אפילו איך הייתה הבריאות הכללית שלך באותו היום.

כדי להיות מסוגלים להרגל לרשום מידע זה, התשובות צריכות להיות קצרות וענייניות. אם אתה יכול לענות על השאלה במילה אחת או שתיים אז זה מושלם. יהיה נהדר לקבל את כל המידע הזה אבל האתגר הוא להרגל לרשום את המידע הזה מכיוון שהוא קרה לא בסוף היום כשאתה הולך לישון. כדי לספק את המידע הטוב ביותר האפשרי לרופא הבריאות שלך, עליך לפתח מערכת שתעבוד עבורך.

אתה יכול להחזיק ת קטנה בהישג יד עם השאלות והמידע שברצונך לרשום כתוב בעמוד הראשון. לאחר מכן, לאחר הארוחה, הוציאו את הת וענו על השאלות לפי הסדר שהן כתובות בעמוד הראשון. אתה יכול לקנות מתכנן יומי זול שיש לו יום אחד לכל עמוד כך שתוכל לרשום את הזמן שצרכת את הארוחה ובצד לרשום את המידע שאתה רוצה שיהיה זמין. ישנם יומני מזון הנמכרים לניהול משקל שתוכלו להמיר למטרות שלכם. תמלול לשעה

ברגע שיש לך שבועיים עד שלושה שבועות של יומני מזון, אתה אמור להיות מסוגל לזהות כמה דפוסים שנוצרים. בפעם הבאה שתראה את רופא הבריאות שלך, הבא את יומן המזון שלך. זה ייתן להם תובנה רבה יותר לגבי מה שגורם למצוקת העיכול שלך. ולאפשר להם לאבחן אותך במהירות ובדייקנות.

אם אתה באמת מתקשה לנהל יומן מזון על נייר, אתה יכול לרשום את המידע שאתה רוצה באותו זמן ולאחר מכן כאשר אתה צריך מידע לתמלל אותו על נייר. האתגר ברעיון זה הוא שאתה צריך להשקיע את הזמן הנוסף בתמלול המידע. יהיה קשה לזכור את כל המידע שאתה רוצה. כדי לעזור לעצמך לשמור על המסלול, כתוב את המידע שאתה רוצה שיירשם בכרטיס אינדקס 3X5 ושמור אותו איתך במהלך היום. ואז כשאתה הולך לרשום את פרטי יומן המזון שלך יש לך דף הונאה.

סגור לתגובות על יומן מזון הוא אחד הכלים החשובים ביותר שבהם אתה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן