5 הכישורים המובילים עבור עוזרים וירטואליים בשנת 2010

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה ב-Facebook1שתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה על PinterestExpert ת Meredith Eisenberg
אחד הדברים שאני הכי נהנה בלהיות עוזר וירטואלי הוא ללמוד מיומנויות חדשות ואיך להשתמש בטכנולוגיה חדשה. אני משקיע חלק גדול מהתקציב העסקי שלי בשמירה על כישוריי רעננים. סקרתי את התקציב שלי לשנת 2010 והנה התחזיות שלי לגבי הכישורים הטכניים המובילים שעוזרים וירטואליים המסייעים למשווקים באינטרנט יצטרכו לדעת ב-2010: תמלול שיחות טלפון

1. שילוב מערכות רשתות חברתיות מעבר לפרסום רק עבור לקוחות בפייסבוק, טוויטר, Linked In ו-You Tube – ה-VA המתמצא טכנית יוכל לקלוע את כולם יחד כך שההודעות הנכונות יעברו לרשתות הנכונות. אם נעשה בו שימוש נכון, ההודעה שלך יכולה להדהד ברשתות החברים שלך.

2. מסחר אלקטרוני על מנת להרוויח כסף באינטרנט אתה צריך להיות מסוגל לקחת כסף באינטרנט. לקוחות מסתמכים לעתים קרובות על העוזרים הווירטואליים שלהם כדי לנהל את חלק המסחר האלקטרוני של העסקים שלהם. אנשי VA בעלי ידע טכני מכירים את האפשרויות השונות הזמינות מ-Paypal ועד עגלת קניות 1 ועד ל-infusionsoft וממליצים עליהם ללקוחותיהם.

3. ניהול אירועים וירטואליים עריכת סמינר טלפוני או סמינר מקוון היא דרך מצוינת להשקת מוצר. לקוחות יכולים להקליט את השיחה, לתמלל אותה ואז לעשות אינספור דברים עם התוכן. עוזר וירטואלי טוב יכול להקל על כל התהליך מהשגת קו גשר, דרך קידום הכיתה ועד להקלטה ותמלול התוכן.

4. פיתוח אתרים בסיסי לא, אני לא אומר שעוזרים וירטואליים צריכים להיות מפתחי אתרים או שלקוחות צריכים להסתמך על עוזרים וירטואליים כדי לבצע את האתרים שלהם בזול – אבל ניהול הנוכחות המקוונת של מישהו דורש לפחות ידע בסיסי ב-html וב- היכולת להקים דף רישום מוצר פשוט. תמלול אודיו טקסט טלפון

5. פיתוח מערכות מתברר יותר ויותר ליזמים שמערכות חוזרות הן הכרחי לעסק צומח. עוזרת וירטואלית שיכולה לקחת תהליך ולהפוך אותו למערכת שניתן לחזור עליה שווה את משקלה בזהב.

כמובן, VAs הם מומחים אדמיניסטרטיביים לא מעצבי אתרים – אז אולי VA טובה לא מכירה את הכישורים האלה בעצמה, אבל צריכה להיות להם את המשאבים כדי לעשות את זה עבור הלקוחות שלה.

החשוב ביותר, כמובן, הוא היכולת לעקוב אחר דברים חדשים בעבודות המקוונות. ה-VA שלך הוא האדם המתאים לך – הוא או היא צריכים לדעת איך לעשות את זה בשבילך – עם רעיונות חדשים ומוצרים חדשים שיוצאים כל הזמן – זו כשלעצמה מיומנות להשתכלל.

סגור לתגובות על 5 הכישורים המובילים עבור עוזרים וירטואליים בשנת 2010

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן