תמלול רפואי? מיקור חוץ עשוי להוזיל עלויות ולשפר את האיכות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה ב-Facebook1שתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-Pinterest
רוצה לארגן הערות ומרשמים בכתב יד של רופאים למסמכים אלקטרוניים מבלי לבזבז הון תועפות? שירות תמלול רפואי במיקור חוץ הוא הפתרון המושלם עבורך. תמלול דיון

כל המוסדות הרפואיים דורשים מחשוב רשימות רפואיות לצורך רישום נקי  וקומפקטי, טיפול בתביעות ביטוח, התייחסות מהירה, שיחות ועידה ועוד סיבות שונות. בתי חולים ומרפאות כבר זמן רב שוכרים מתמללים במשרה מלאה לעשות את אותו הדבר. אבל זו אפשרות יקרה ולא הפתרון האידיאלי אם יש לך נפח משתנה של צרכי תמלול. לחלופין, אתה יכול לתת חובות תמלול לצוות פקידות אחר או להשתמש בתוכנת זיהוי קולי. אבל הפתרונות האלה יכולים להיות די לא מדויקים, ולהעמיד את בריאותם של המטופלים שלך על כף המאזניים. ייתכן שצוות הפקידות שלך אינו מאומן היטב לתמלול רפואי והדיוק של זיהוי קול בדרך כלל נמוך מכדי להיות שימושי. שירות תמלול רפואי נותן לך את השילוב הטוב ביותר של הוצאות, איכות ודיוק.

איך עובד שירות תמלול רפואי?

רופאים מכתיבים את ההערות שלהם למכשיר הקלטה, בדרך כלל קו טלפון חינם או מקליט דיגיטלי כף יד. רוב שירותי התמלול הרפואי תומכים בשתי השיטות הללו. שירותים מסוימים מקבלים גם קלטות מוקלטות. Mp3 הוא פורמט הקול המועדף בעת שימוש במקליטים דיגיטליים, אם כי ניתן להשתמש גם בפורמטים אחרים.
המידע המוקלט נשלח לאחר מכן לספק שירותי התמלול הרפואי. אבטחת מידע במהלך העברה היא קריטית. אין לדלוף את המידע האישי של המטופלים שלך בכל מחיר. הקלטות דיגיטליות מוגשות דרך האינטרנט. ניתן לעשות זאת באמצעות אתר אינטרנט מאובטח ופרוטוקול העברת קבצים (FTP) באמצעות תוכנה מותאמת אישית מהספק, או אפילו באמצעות דואר אלקטרוני מוצפן. במקרה של קו חינם, המידע נרשם ישירות בשרתי הספקים.
לאחר מכן, ההערות המוקלטות מתומללות ומוחזרות לבית החולים או למרפאה. מידע מוחזר בדרך כלל כקובצי word, אם כי ניתן לציין פורמטים אחרים כמו pdf. שיטות המשלוח כוללות אתרי אינטרנט מאובטחים, FTP, תוכנות מותאמות אישית, דואר אלקטרוני מוצפן ובמקרים מסוימים פקס.
זמינים גם שירותי תמלול רפואי מקיפים יותר. הם מציעים מערכת מקוונת המאחסנת גם את קבצי האודיו וגם את התמלילים, מארגנת אותם לפי תאריך, רופא או מטופל, ועוקבת אחר ההתקדמות בזמן שהם מתומללים. שירותים אלו יקרים יותר אך מציעים יתרונות ניהוליים משמעותיים.

שיקולים חשובים

דיוק: העבודה המוחזרת חייבת להיות בעלת דיוק קרוב ל-100 אחוז. בחר שירות תמלול רפואי המעסיק מתמללים רפואיים מנוסים ומיומנים ואנשי מקצוע לאבטחת איכות הבודקים את התמלולים לפני מסירתם אליך. הרופאים שלך צריכים לסקור ולהעריך כל תמלול בלידה כדי למנוע כל נזק לבריאות ולרווחת המטופלים שלך.

זמן אספקה: הוא מתייחס לזמן המקסימלי שבו יימסרו לך תמלילים רפואיים לאחר הגשת הקלטות האודיו. רוב שירותי התמלול הרפואי מציעים זמן אספקה ​​של 24 עד 48 שעות. רובם כוללים גם שירות STAT המאפשר לציין זמן אספקה ​​של שעה, שעתיים או ארבע שעות בעלות נוספת. לסוגים שונים של פתקים יכולים להיות זמני אספקה ​​שונים.

אבטחה: שירותי תמלול רפואי כפופים לכללי HIPAA לגבי סודיות המטופל. התקן התעשייה לאבטחת אינטרנט הוא אבטחת SSL של 128 סיביות. אבטחה פיזית במיקום הספק חשובה גם היא. סינון ומעקב קפדני של עובדים חיוניים. מסלולי ביקורת יכולים לסייע במעקב אחר עובדים. נתיב ביקורת עוקב אחר כל אדם שניגש לסט נתון של הערות והשינויים שהם מבצעים.

איכות צליל: איכות טובה של הקלטת קול חיונית לביצועים. מקליטים כף יד דיגיטליים מספקים צליל טוב יותר, אם כי הם נושאים עלות חומרה נוספת. חלק משירותי תמלול רפואי גובים מחירים נמוכים יותר אם אתה מספק להם הקלטות באיכות טובה יותר. תמלול הודעות קוליות

מיקום השירות: שירותי תמלול רפואיים רבים משתמשים במתמללים מקומיים ובינלאומיים כאחד. בדרך כלל אין הבדל באיכות ובדיוק בין השירותים המקומיים והשירותים במיקור חוץ. קיום צוותי תמלול בכל רחבי העולם מאפשר לספקי השירות לעמוד בלוחות זמנים. הכי תרצה לשלם יותר עבור שירות אם תתעקש להשתמש במתמללים רפואיים הממוקמים במדינה מפותחת כמו ארה"ב.

כמה תצטרך לשלם?

אתה מחויב עבור שורת טקסט. תקן התעשייה הוא 65 תווים בשורה אחת כולל רווחים. איזה משרתעם זאת, ספקי קרח כוללים מספר קטן יותר של תווים בשורה אחת. המחיר בדרך כלל נע בין $.05 ל-$.20 לשורה. לפני שאתה שוכר ספק, השווה הצעת מחיר ממספר שירותי תמלול רפואי בשוק B2B. בקש גם יך ורופאים אחרים להמלצות.

רוב ספקי שירותי התמלול הרפואי מציעים ריצות ניסיון בחינם. העריכו בקפידה את יכולתם של הספקים לעמוד בזמנים, את הדיוק של התמלילים וקלות האינטראקציה עם נציגי שירות הלקוחות שלהם במהלך תקופת הניסיון. ספקים רבים מחלקים צוות ייעודי של מתמללים לחוזים ארוכי טווח ומציעים גם מחירים נמוכים יותר. הערך בקפידה את הדרישות שלך, את הספקים והשירותים הזמינים לפני קבלת החלטה.

סגור לתגובות על תמלול רפואי? מיקור חוץ עשוי להוזיל עלויות ולשפר את האיכות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן