לבסוף, הרשימה הסופית – אלו הן סוכנויות התמלול הרפואי הפופולריות ביותר לעבוד עבורן

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בחירת קריירה היא החלטה ענקית. יש מספר דברים שאתה רוצה לוודא שהקריירה שלך מספקת לפני שתחליט שהיא המתאימה לך. הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו בבחירת קריירה הוא שזה משהו שאתה יכול לראות את עצמך נהנה ממנו. הבא הוא ביטחון תעסוקתי. למשרות תמלול רפואי יש מוניטין טוב מאוד לספק את שניהם. תמלול לעורכי דין

הסיבה לכך שכל כך הרבה אנשים עושים את מהלך הקריירה הנבון הזה היא כי הם יודעים שזה יחזיק מעמד. הם גם יודעים שהשכר מתמשך ומשמעותי. נאמר מספיק על עבודות תמלול במהלך השנים האחרונות כדי לשכנע את רוב האנשים שתעשיית התמלול הרפואי זקוקה לעובדים נוספים ואינה מתכננת ללכת לשום מקום בקרוב.

אם אתה אחד מהמיליונים שירצו את ההזדמנות לעבוד מהבית תוך כדי השתתפות בקריירה מכובדת, שימושית ומהנה בו-זמנית, אז תשמח לדעת שלא אמורה להיות לך שום בעיה לקבל עבודה כי יש הרבה חברות תמלול רפואי שזקוקים לתמלולים מוסמכים יותר.

אולי אתה אחד מהאנשים הרבים שמתכננים להתחיל לבד. למרות שאין בזה שום דבר רע, ייתכן שזו לא ההחלטה הרווחית ביותר. אתה צריך לקחת בחשבון את משך הזמן שייקח לך לתמלל דוח רפואי. למרבה הצער, מתחילים לא כל כך ממהרים להקליד דוח. נוסף על כך, אם אתם מתכוונים להתחיל בעצמכם, תצטרכו גם לערוך את העבודה שלכם, מה שיכול לקחת לא פחות זמן כמו התמלול. בסך הכל, מדובר בתהליך שלוקח זמן רב.

סוכנויות תמלול רפואי הן בחירה ראשונה נפלאה עבור מתמלל רפואי מתחיל מכיוון שהם מבינים וגם לוקח זמן לערוך את העבודה שלך. אתה הולך בסופו של דבר לנצל טוב יותר את הזמן שלך ולקבל תשלום יותר עבור העבודה שלך. זמני הסבב עשויים להיות גם לא כל כך קפדניים כאשר עובדים בסוכנות. חיובי נוסף הוא שלא יהיו לך חוזים מסובכים להתמודד איתם. תמלול לשעה

תשאלו את כל מי שהתחיל בעצמו והוא יגיד לכם שזה לא כל מה שפורסם. חלק מהעובדים אף פעם לא יוצאים לבד כי הם פשוט לא רוצים להתמודד עם זה. סוכנויות תמלול כמובן מציעות הרבה יותר נוחות, במיוחד למתחילים.

עם הזמן, אתה תמיד יכול לבחור לצאת לבד לאחר שתשיג הבנה טובה יותר של עבודות תמלול, התעשייה, חוזים וכו'. אבל בינתיים, הנה רשימה קטנה של כמה מסוכנויות התמלול הטובות ביותר לעבוד עבורן יחד עם כמה מהיתרונות שלהם:

תמלול ANP – זה בחירה טובה מכיוון שהם שוכרים את כל סוגי המתמללים, החל ממנוסים ועד חסרי ניסיון, וגם שוכרים בארה"ב ובקנדה.

MxSecure – היא אחת מסוכנויות התמלול המובילות לעבוד עבורן מכיוון שהן דורשות רק שנתיים של ניסיון קודם ומשכירות בתדירות גבוהה, בפריסה ארצית.

Spheris – החברה הספציפית הזו היא שותפה של אחת מתוכניות ההכשרה הידועות ביותר בתעשייה, Career Step. לכן, דרוש מעט מאוד ניסיון, אם בכלל.

אז, האם אתה חושב שתמלול רפואי יכול להיות הקריירה המתאימה לך? זה משתלם היטב, מאפשר לך להישאר בבית, לקבוע לוח זמנים משלך ולהרגיש בטוח יותר כי זה משהו שיש לו בעצם משמעות אמיתית ומספק תועלת אמיתית לך ולתעשייה הרפואית.

סגור לתגובות על לבסוף, הרשימה הסופית – אלו הן סוכנויות התמלול הרפואי הפופולריות ביותר לעבוד עבורן

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן