איך להרוויח כסף עם סמינרים טלפוניים

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת אן רונן, Ph.D.
האם אי פעם תוהה איך האנשים האלה שמציעים טל-סמינרים בחינם מרוויחים אי פעם כסף? תמלול שיחות טלפון

אני אגלה לך שלושה סודות.

ראשית, להרוויח כסף באמצעות סמינרים טלפוניים היא מטרה מצוינת… עם זאת, אל תתעלם מהחשיבות של בניית רשימת הדוא"ל שלך גם באמצעות סמינרים טלפוניים. אנשים רבים מכל רחבי העולם נרשמו לסמינרים שלי וממשיכים לקבל ממני מידע ומבצעים.

שנית, סמינרים טלפוניים הם דרך מצוינת לספק תוכן טוב שאתה יכול לאחר מכן להשתמש בו מחדש (שימוש חוזר) במוצרי מידע אחרים שאתה יכול למכור. הנה רק כמה רעיונות שיעזרו לך להתחיל:

1) הקלט את ימי הסמינרים שלך ופרסם את השמע בספריית חברות בלבד באתר או בבלוג שלך. חברים משלמים עמלה כדי להצטרף.

2) הקלט את הסמינרים הטלפונים שלך והפוך אותם לתקליטור שתוכל למכור או לשלוח בחינם לאנשים שישתפו איתך את כתובת הדואר שלהם. איסוף כתובות דואר נהיה חשוב יותר מכיוון שאנשים מוצפים במיילים שהם לא פותחים.

כאשר יש לך את כתובת הדואר שלהם, אתה יכול לשלוח הודעות דיוור ישיר כמו גלויות ומכתבים.

3) יש לתמלל את הסמינר המוקלט שלך – לאחר מכן תוכל לשלב את התקליטור והתמלול ולמכור אותם כמוצר מידע. אתה יכול "לחזק את זה" עם דפי בונוס נוספים ודוחות.

4) אם יש לך כמה סמינרים קשורים או סדרה מרובה חלקים, אתה יכול ליצור מספר תקליטורים עם תמלול וליצור ערכת לימוד ביתית. אלה יכולים להימכר בין $97 ל- $997 בהתאם לנושא ולנפח.

נושאים שמכוונים לנישה מאוד מיוחדת הם מועמדים טובים למוצרי המידע הגבוהים יותר. לדוגמה, תוכל למכור מוצר מידע "ניהול זמן לאנשי מקצוע עסוקים". אם במקום זאת יצרת "ניהול זמן לרופאי שיניים" היית מצווה על יותר כסף. תצטרך להשתמש בז'רגון שלהם ולדעת משהו על הדרישות של העבודה שלהם כדי להתאים את התוכן שלך אליהם, אבל אתה לא צריך להיות רופא שיניים! תמלול אודיו טקסט טלפון

שלישית, סמינרים טלפוניים הם דרך מצוינת לאסוף מידע עבור ספר או עבור קבוצת אימון או סדרת סמינרים. ערכו סמינר טלפוני על אזור הנושא שלכם והשאירו הרבה זמן לשאלות המשתתפים.

תעתיקו את זה ושימו לב את תשובותיכם, במילותיכם, לשאלותיהם. אתה מגלה מה החששות של הקהל שלך, כיצד אתה מספק פתרונות והיכן ייתכן שתצטרך לעשות מחקר כדי לקבל מידע נוסף.

עכשיו אתה בדרך ליצור את מוצר המידע הבא שלך – הסוד הגדול ביותר הוא שתרצה ליצור מספר מוצרים – ברגע שמישהו יאהב את המוצר שלך הוא ירצה יותר.

סגור לתגובות על איך להרוויח כסף עם סמינרים טלפוניים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן