מה לעשות במיקור חוץ?

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

בוב המילטון
מלבד הזנת נתונים, עיצוב אתרים, כתיבת מאמרים והנדסת תוכנה, ישנם שירותים רבים אחרים הניתנים על ידי משאבי מיקור חוץ. להלן שירותים נוספים הזמינים למיקור חוץ: תמלול טקסט

o כישרון קול
כחלק מטקטיקות פרסום ושיווק, עסקים מציבים פודקאסטים ופרסומות ברדיו. כמובן, לא לכל האנשים ניתן קול הזהב לעבוד בפרסומות הללו. משאבי מיקור החוץ של כישרונות קול זמינים כעת כדי לספק תמיכה.

o שירות לקוחות
ישנם עסקים שדורשים צוות שייתן מענה לשאלות מסוימות לגבי השירות שלהם. יש גם כאלה שזקוקים למרכז תמיכה אם במקרה משהו ישתבש. במקום לשכור צוות פנימי ולספק ציוד, הבחירה המעשית היא מיקור חוץ של צורך זה. המעסיק יכול לשכור שלושה עד חמישה משאבים למיקור חוץ כדי להיכנס לאינטרנט במשמרות זמן ספציפיות ולענות לשיחות וחששות מלקוחות.

o גיוס עובדים
למצוא את האנשים הנכונים לבצע משימות מסוימות הוא אתגר במיוחד אם מעסיק מחפש מישהו לטווח ארוך. זו הסיבה שמעסיקים מוצאים צוות שיכול לסנן עובדים פוטנציאליים כדי לראות אם הם מתאימים לתפקיד הפנוי.

o הנהלת חשבונות
אחד ההיבטים המאתגרים בעסק הוא ניהול ספרים. העסקת רואה חשבון במשרד או קבלת שירותיו של משרד רואי חשבון יהיה בהחלט יקר. כיום, ניהול ספרים אפשרי באינטרנט. פשוט שלח את הערכים ורואה חשבון מהימן יכול לעזור בניהולו.

o תמלול
תמלול וידאו או קטע אודיו עשוי להיות פשוט, אך הוא הופך להיות קשה מאוד כאשר אורך הקליפ הוא יותר משעה. אחד משירותי מיקור חוץ הקיימים כיום הוא תמלול. עבודה זו היא לרוב על בסיס מחיר קבוע. מתמללי המשאבים במיקור חוץ מקבלים תשלום לפי שעת שמע. תמלול טלפון

o תרגום
זהו שירות פופולרי לחברות השואפות למקד לשווקים מחוץ לאזור שלהן. יש הרבה שפות בחוץ מלבד אנגלית. כדי שמדינות אחרות יבינו שירות או פריט שחברה מוכרת, הן מוצאות מתרגמים שיכולים להמיר עותק באנגלית לשפה אחרת.

o עוזרת אישית
זהו שירות פופולרי נוסף שמועבר היום למיקור חוץ. אנשים יכולים כעת לקבל עוזרים וירטואליים לטפל במשימות פקידות הכרחיות במהלך העסקים שלהם. עוזרים וירטואליים מתבקשים בדרך כלל לטפל בשיחות, לענות למיילים, לעקוב אחר לקוחות, להכין דוחות ולקבוע פגישות.

אלו הם רק מעט מהשירותים שניתן לבצע במיקור חוץ. עם מיקור חוץ, עסקים יכולים כעת להיות מנוהלים אפילו בנוחות של הבית. להצלחת מיקור החוץ שלך!

סגור לתגובות על מה לעשות במיקור חוץ?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן