אינסוף אפשרויות – העתיד המבריק של תמלול רפואי

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

לעתים קרובות כשמישהו מעוניין להיות מתמלל רפואי הוא סקרן לגבי העתיד של התמלול הרפואי. הם רוצים להיות בטוחים, באופן מובן, שיש עתיד איתן מחכה להם בתחום הזה. תמלול דיון

הדאגה העיקרית שלהם בדרך כלל כרוכה בטכנולוגיית זיהוי דיבור (או קול) (SRT).

ישנם שני סוגים עיקריים של זיהוי קול: זיהוי קול חזיתי וזיהוי קול מאחור. בשני המקרים הרופאים מכתיבים למיקרופון המוזן למחשב. ה"מיקרופון" יכול להיות PDA שלהם (עוזר דיגיטלי אישי), טלפון או מיקרופון ממשי בתחנת מחשב. לאחר מכן, המחשב ממיר את המילים המדוברות שלהם למילים כתובות ומאחסן אותן במסמך אלקטרוני.

עם זיהוי קולי חזיתי, הרופא יודע שזה נעשה והוא מסוגל לראות את הדוח מתומלל על ידי המחשב. היא יכולה לערוך ולחתום על הדוח מבלי שהוא ייראה על ידי MT אם היא רוצה לעבד אותו כך (מעטים עושים זאת!). אפשרות שנייה היא שהיא תוכל להסתכל על הדו"ח, אבל אז תבקש מ-MT לערוך אותו לפני שהיא חותמת עליו.

עם זיהוי קולי עורפי, הרופא לרוב אינו מודע לכך שהתוכנה קיימת. זה בלתי נראה לו. הוא ידבר למיקרופון כמו תמיד, בלי לדעת שהמחשב הופך את המילים המדוברות שלו למילים כתובות. דוחות אלו נשלחים לאחר מכן ל-MT למטרות עריכה ולאחר מכן הם מוחזרים לרופא לחתימתו.

התוכנה בתחום זה מתקדמת במהירות, אך לרוב היא עדיין אינה מסוגלת להתמודד עם המגוון הרחב של מבטאים של הרופאים בשילוב עם אוצר המילים הרפואי הנרחב בו הם משתמשים. בנוסף, SRT אינו מתקן שגיאות דפוס, ואינו יכול לתפוס שגיאות הכתבה כאשר, למשל, מוכתב מינון שגוי לתרופה. רוב בתי החולים וחברות התמלול הגדולות שמשתמשות ב-SRT פשוט העבירו את המתמללים הרפואיים שלהם להיות עורכי MT. זה קרה לי לאחרונה, ואני חייב לומר שאני מאוד נהנה מעבודות עריכה! הוא מהיר, הוא מעניין, הוא מגוון, ותמיד יש לפחות צחוק אחד טוב בכל יום. היום מאוד הערכתי את התוכנה שהופכת את שמו של המטופל למצב רפואי. זה היה די מצחיק!

MTs רבים למעשה מעדיפים לעשות עבודת עריכה, שכן זה יכול להיות הרבה יותר קל פיזית (במיוחד על פרקי הידיים) להקשיב ולתקן דוח מאשר להקשיב ולהקליד כל מילה שנאמרת. תמלול הודעות קוליות

החדשות הנפלאות עבור האדם החוקר את הפיכתו לתמלול רפואי הן שההכשרה עדיין זהה. אתה עדיין צריך לדעת את המינוח הרפואי הבסיסי, המונחים הפרמצבטיים וטכניקות המהירות, מכיוון שכולם עדיין יהיו מעורבים אם בסופו של דבר תעשה עבודת עריכה במקום תמלול ישר. הדבר הנוסף שאתה צריך לדעת הוא שזה מאוד מאוד נדיר שמישהו אי פעם יעשה עבודת עריכה של 100%. אפילו חבילות התוכנה הטובות ביותר לזיהוי קול האחורי עבור רופאים מסוגלות לתמלל במדויק רק 70% עד 80% מהקולות בכל מערכת נתונה. הרבה רופאים פשוט מסתובבים בטקסט שלהם יותר מדי והם הרבה יותר מדי מאורגנים בסגנון התמלול שלהם כדי אפילו להתחיל לאפשר ל-SRT ליצור דוח הגון למחצה!

לסיכום, המתמלל הרפואי החכם, המשכיל, המצויד היטב, מתקשה לעתים רחוקות למצוא משרה טובה. העתיד של תמלול רפואי עדיין מזהיר מאוד!

סגור לתגובות על אינסוף אפשרויות – העתיד המבריק של תמלול רפואי

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן