תמלול זיהוי קול – איך זה עובד

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

הטכנולוגיה המודרנית בוודאי מתפתחת כדי להיות שימושית יותר לתעשיות. המגזר הרפואי נהנה כעת ממערכת תיעוד ותיעוד אלקטרוני שיטתית, חסכונית, מהירה ומדויקת יותר הודות לתוכנות תמלול זיהוי קול הזמינות כעת. כעת, רשומות רפואיות אלקטרוניות וללא נייר נעשות מדויקות יותר ואמינות יותר. רופאים ומתקנים רפואיים ממש משתוללים. תמלול הקלטות מחיר

כיצד פועל תמלול זיהוי קול? בדיוק כמו בתהליך הקונבנציונלי, הרופא או המטפל מדבר לתוך מיקרופון מיוחד בזמן אבחון או ניתוח מקרים של חולים. במקום לשלוח את ההקלטה הקולית לספקי שירותי תמלול רפואיים, שהם בדרך כלל צד שלישי, דורשים דמי שירות מובחרים ולוקח להם זמן רב יותר להשלים את המשימות, היא תטופל במרכז רישומי המחשב האלקטרוני של המתקן עצמו. השימוש בתוכנת המחשב המיוחדת ימשיך לתמלול מיידי של נתוני הקול.

מומחים טוענים כי תמלול זיהוי קול מקל על ייצוג טוב יותר של בעיות רפואיות בפועל של מטופלים. בעוד שמתמללים רפואיים לא יכלו להתחייב להשלים תמלול מהר יותר ממה שהם יכלו, טכנולוגיית זיהוי קולי תמלול שואפת לאפשר זאת. תוכנית המחשב תקל על השלמת המשימה המייגעת בדרך כלל בכל סביבה. התיעוד הרפואי נעשה סטנדרטי יותר. כעת, עיכוב הזמן הרגיל יקוצר. במקום להמתין יותר משבוע לתמלול הנתונים, מתקנים רפואיים לא יכלו לייצר תמלול תוך כ-24 שעות עד 48 שעות בלבד.

רופאים רבים נדהמים כיצד תהליך התיעוד הרפואי התפתח. כעת, במקום לכתוב בתרשימים, רופאים יכלו לרשום הערות דרך מחשבים ניידים וטאבלטים. לאחר מכן, הם יכלו פשוט ליצור את 'נרטיב הרופא' באמצעות דיבור לתוך מיקרופון. ההכתבה הייתה יוצאת כנתוני טקסט על מסך המחשב. יש מתרגלים שאפילו מוציאים את הצורך להכתיב הכל לתוך רשמקול. תמלול אודיו טקסט

עם זאת, מעבר לרשומות האלקטרוניות המהימנות והמהירות עשוי להיחשב כמשימה גדולה. ההשקעה עשויה להיות די יקרה ותהליך ההמרה עשוי להיות מרתיע באמת. מתקנים רפואיים עלולים לחוות חרדה בשימוש תחילה בטכנולוגיית תמלול זיהוי קול. כמובן, זה לא מפתיע מכיוון שזה טבעי לחוש חרדה כשעושים דברים אחרת מהמוסכמה.

בטווח הארוך, מעבר לתמלול זיהוי קול עשוי להיות חסכוני בזמן ובעלות. הסיבה לכך היא שעלויות נייר והוצאות דמי תמלול יכולות להצטמצם באופן משמעותי, אם לא לבטל לחלוטין. כאשר נלקח על בסיס שנתי, החיסכון באמת יכול להיות כבד ומשמעותי. בסופו של דבר, החיסכון בעלויות באמת יכול להיות בולט יותר וגדול יותר.

סגור לתגובות על תמלול זיהוי קול – איך זה עובד

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן