כתיבת מאמרים באורך 30 דקות – מכריזה על 6 שיטות אמינות לכתיבת מאמרים מהירה

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert שון מייז
הנה דרך בטוחה לכתוב את המאמרים שלך תוך 30 דקות או פחות: תמלול לשעה

1. ראשית, בחר את הנושאים שלך. בזמן שאתה מנסה לחסוך זמן, לך על הנושאים האלה שאתה יכול לדון בהם גם אם אינך עורך מחקר מקיף. כתוב את הדברים שמתאימים לתחומי העניין או המומחיות שלך. ודא שהם מעניינים מספיק כדי לקהל היעד שלך לא יהיה אכפת לקרוא אותם.

2. פתח מתווה. ארגן את המאמרים שלך עוד לפני שאתה מתחיל לכתוב אותם. רשום את המידע שברצונך לחלוק וסדר אותם בצורה הגיונית. המידע החשוב ביותר צריך לבוא ראשון כדי שתוכל להתחבר בקלות לקוראים שלך.

3. במקום ליצור טיוטה, אני מציע לך לרשום את המחשבות שלך. אתה מדבר יותר מהר ממה שאתה מקליד, נכון? לכן, במקום ליצור את הטיוטה הראשונה שלך, רשום את המידע שאתה הולך לכלול במאמרים שלך. ודא שאתה עוקב אחר המתאר שלך כך שלא תצטרך לארגן את התוכן שלך מחדש.

4. יש לתמלל את ההקלטות שלך. שכור פרילנסרים כדי לתמלל את מה שהקלטת. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שכר אנשים שדוברי אנגלית שפת אם ויכולים לערוך קצת. תמלול מסמכים

5. אם אין לכם כסף להעסיק פרילנסרים, קדימה פשוט השתמשו בתוכנת זיהוי קולי שתעשה עבורכם את ההקלדה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכתיב את התוכן שלך לאט וברור.

6. ערוך את המאמרים שלך. סיים את התהליך על ידי בדיקת המאמרים שלך. הגהה אותם ידנית. קרא אותם בקול כדי לזהות בקלות את השגיאות שביצעת במהלך הכתיבה. שנה עד שהעותקים שלך יהיו מושלמים.

סגור לתגובות על כתיבת מאמרים באורך 30 דקות – מכריזה על 6 שיטות אמינות לכתיבת מאמרים מהירה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן