תוכנת תמלול זיהוי קול תקל על רבים מהעבודות שלנו

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אנשים רבים החיים היום עדיין זוכרים תקופה שבה העולם עבר ממכונת הכתיבה למעבד התמלילים. באותה תקופה אולי היה קשה לדמיין שבימי חיינו תהיה תוכנת תמלול זיהוי קול שתאפשר המרה של קובץ שמע לטקסט. היום הגיע, והתוכנה מבטיחה להיות משהו שמשנה מקומות עבודה, מייצר מקומות עבודה ומשפר את איכות החיים של אנשים רבים. תמלול לעורכי דין

שקול את המגוון הרחב של שימושים אפשריים עבור תוכנת תמלול זיהוי קול; מהתלמיד שיוצר חיבור לבית הספר, לאדם שכותב רומן, למורים המפתחים מערכי שיעור או לתמלולות רפואיות שלוקחים את המילה המדוברת של אנשי מקצוע רפואיים וממירים אותה לקבצי מטופלים מבוססי טקסט.

כמו כל כך הרבה התקדמות טכנולוגיות אחרות, תוכנות אלה ממשיכות להשתפר. אם המשתמש בתוכנה זו יקח את הזמן לתקן את התוכנה כך שתתחשב בהגייה או הטעמים מסוימים, יכולת התוכנה לתמלל דיבור משתפרת. כפי שאתה יכול לדמיין, התוכנה לעולם לא תהיה מושלמת בתמלול דיבור אנושי מכמה סיבות. ראשית, ישנן מספר מילים ושמות הומוניים דומים בשפה שלנו והתוכנה לא תוכל לקבוע בכל מקרה למה מתכוון הדובר.

ישנם סוגים רבים ושונים של תוכנות תמלול זיהוי קולות בשוק. המחיר נע בין חינמי ומתארך כלפי מעלה ליקר מאוד, תלוי למה התוכנה מיועדת לשמש. במקרה של תוכנה רפואית, יש מגוון רחב של מונחים רפואיים שצריך לשלב בתוכנה שאינם בשימוש במהלך השפה היומיומית. תהיה עלות הקשורה לתכנות הנוסף הזה אבל הרווחים שיכולים להתממש על ידי חברות שמסוגלות להשתמש נכון בתוכנה יכולים להיות עצומים ויעלו על ההוצאות פי כמה.

התקדמות בתחום של תוכנת תמלול זיהוי קול לא רק תביא לשינויים בתעשיות המשתמשות בכלים אלו באופן ישיר אלא גם בתעשיות אחרות ובפרטים בעקיפין. שקול את העבודה של תעתיק רפואי; ברור שהעבודה שלהם תהיה קלה יותר ושהם יהיו הרבה יותר יעילים אם הם משתמשים בתוכנות האלה. כשהם עושים זאת, גם הלקוחות שלהם ירוויחו. במקרה של מתמללים רפואיים, המשמעות היא שלרופאים תהיה גישה לקבצים מדויקים יותר וכאלה שנשמרים עדכניים יותר בגלל היכולת של מתמללים להפוך את העבודה מהר יותר. המשמעות היא גם שהמטופלים יוכלו ליהנות מטיפול משופר. תמלול לשעה

כאמור, השימוש בתוכנת תמלול זיהוי קול הוא עצום. בהתחשב בכך שהשיפור בתפוקה של אנשים רבים יוגדל באופן משמעותי, התוכנה מייצגת השקעה קטנה עם תשואה משמעותית. עם הזמן תחולנה התקדמות נוספת בתחום התוכנות הללו והשימושיות שלהן תמשיך להשתפר. היא כבר מטביעה את חותמה על תעשיות שיש להן הדרישה להמיר דיבור לטקסט.

תוכנת תמלול זיהוי קול היא תוכנה חדשה ומדהימה שיכולה להגביר את הפרודוקטיביות. תוכנה טובה לתמלול זיהוי קול היא חובה ובחירה נכונה של תוכנת תמלול זיהוי קול היא אחת ההחלטות העסקיות החשובות ביותר שיכולות להיות לחברת תמלול.

סגור לתגובות על תוכנת תמלול זיהוי קול תקל על רבים מהעבודות שלנו

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן