אל תתרחק סנאי! לְמַחְזֵר!

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Tellman Knudson
האם אתה מישהו שחי בשביל הטלפון? האם אתה אוהב לעשות סמינרים טלפוני עבור הרשימה שלך או לראיין מומחים בנישה שלך? או שמא זה רק הריגוש שביכולת לעזור למישהו על ידי מענה על שאלותיו? ובכן… האם הבנת שיש לך שפע של תוכן יושב בכמה קבצי אודיו, אולי לא עושה כלום? תמלול טקסט

זה נכון.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לתמלל את השיחות. זה לא זול, עם עלות ממוצעת של כ-2 דולר ארה"ב עבור כל דקה של שיחה של שני אנשים. קצבי ריבוי רמקולים גבוהים יותר. אז אם יש לך סמינר טלפוני של 60 דקות, זה יכול לעלות בסביבות $120 עבור התמלול.

עם זאת, בתוך התמליל יש אולי 4-5 מאמרים. אתה יכול לקחת את התוכן, לעתים קרובות "כמו שהוא" וליצור מאמרים סביבו. לאחר מכן, אתה יכול להעלות את התוכן, שמכיוון שהוא מעולם לא היה באינטרנט בעבר, הוא תוכן ייחודי. וזה מה שאתה רוצה לעזור ליתרון האופטימיזציה למנועי החיפוש שלך. נסה לשמור על כל מה שאתה שולח לאינטרנט ייחודי.

צור סרטון!

אתה יכול לקחת את המאמרים האלה, ובידיעה שעכבישים למנועי חיפוש עדיין לא יכולים לנתח וידאו, אתה יכול ליצור מצגת שקופיות ולקרוא את המאמר לתוך מקליט קול וליצור סרטון מכל אחד מהם. זה עדיין יהיה תוכן ייחודי. רק ודא שאתה יוצר סיכום ייחודי לסרטון שלך שעשיר במילות מפתח ואתה מוכן ללכת. Camtasia היא תוכנה מצוינת לכך, אבל אם אין לכם Camtasia, יש אתרים באינטרנט שיאפשרו לכם ליצור מצגות של מצגות והם בחינם. האחת היא Slideshare.com, המאפשרת לך להעלות את המצגות שלך או ליצור אותן.

אבל… לא סיימת! אתה הולך לגרום להשקעה של זמן וכסף באמת להשתלם. הגדר חשבון פודקאסט במקום כמו Podomatic.com, ואפשר לטלסמינר להפוך לפודקאסט. עכשיו, יש לך ערוץ שבו אתה יכול לאפשר לאחרים לשמוע את השיחות שלך, ואתה יכול למשוך מנויים לרשימה שלך. תמלול טלפון

הוסף שיווק חברתי

צייץ את זה! שלח ציוץ בכל פעם שאתה מעלה מעט תוכן. צייץ מאמרים, סרטונים ופודקאסטים. בגלל השוני במדיה, כל אחד מהם יהיה ייחודי ושונה ויספק כל סוג של לומד.

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא לסמן את כל התוכן שלך בספריות החברתיות. זה יעזור לך להשיג מבקרים שמתעניינים בנישה שלך.

כל הדברים האלה עובדים יחד כדי ליצור מכונת תוכן! המשך לבצע את השיחות האלה, תמלל אותן ואז השתמש בהן מחדש בצורות שונות עבור כל סוג של קהל. זה גם יעזור לך להשיג יתרון במנוע החיפוש מהקישורים הנכנסים לאתר שלך.

סגור לתגובות על אל תתרחק סנאי! לְמַחְזֵר!

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן