הוספת כיתובים לסרטון האינטרנט שלך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ג'ורג' סנט ג'רמן
לאחר שהחלטת לקחת חלק ביצירת סרטוני אינטרנט, כנראה שעשית את כל הצעדים הדרושים ליצירת סרטוני וידאו מרהיבים. סביר להניח שהבנת מה אתה רוצה להגיד, איך אתה רוצה להגיד את זה ואיפה אתה הולך לצלם. תמלול והקלטה

עם זאת, יש כנראה היבט אחד לגבי סרטוני אינטרנט שלא חשבת עליו. כשאתה בשלב ההפקה והעריכה של סרטוני האינטרנט שלך, האם אתה חושב אי פעם, "איך אנשים שאינם יכולים לשמוע היטב יבינו את הסרטון שלי?" סביר להניח שלא חשבת להוסיף שום סוג של מכשיר עזר לשמיעה לסרטון האינטרנט שלך, כי בכנות, אף אחד לא אמר שאתה חייב.

מכיוון שאין תקנה לגבי הוספת כתוביות לסרטון האינטרנט האישי שלך, כנראה שלא חשבת על הוספת כתוביות לסרטון שלך. עם זאת, זוהי טרגדיה מכיוון שיש כיום למעלה מ-20 מיליון אנשים כבדי שמיעה. ובגלל זה, הם עלולים לצפות בסרטון שלך ולא להבין מה אתה אומר או עושה, כי הם לא יכולים לשמוע אותך. אנשים רבים לא מוסיפים כיתובים לסרטון האינטרנט שלהם כי זו באמת עבודה קשה. זה תהליך ארוך להוסיף כיתובים, עם זאת, אם אתה מסוגל לעשות זאת יש יתרונות גדולים. היתרון העיקרי הוא השגת קהל חדש לגמרי, שהם האנשים כבדי שמיעה. תמלול חקירות משטרה

אם אתה רוצה להוסיף כיתובים לסרטוני האינטרנט שלך אבל לא רוצה לחכות את הימים הנוספים כדי להעלות את הסרטון שלך, יש אפשרויות עבורך. מה שאתה יכול לעשות הוא כאשר אתה משלים לראשונה את הסרטון שלך, אתה מעלה אותו לאן שאתה רוצה, בין אם זה יהיה ביוטיוב או בבלוג האישי שלך. עם זאת, לאחר שסיימתם את הגרסה הראשונה של הסרטון, והיא פועלת בשידור חי, התחל להוסיף כתוביות לאותו סרטון. מכיוון שהסרטון כבר זמין לצפייה של אנשים, לא תצטרך להקריב את הצופים כי אתה רוצה להוסיף כיתובים. עכשיו אתה יכול לקחת את הזמן שלך כדי להוסיף כיתובים, ואז כשתסיים תוכל להעלות סרטון שני ללקויי שמיעה. זה לא רק יגדיל את קהל הצופים שלך, אלא זה יראה שאכפת לך ממיליוני האנשים כבדי השמיעה האלה.

אם אתה חושש שאתה לא יודע איך להוסיף כתוביות, אתה לא רוצה להקדיש את הזמן, אלא שאתה יכול להשתמש בשירות כדי להוסיף את הכתוביות עבורך. יש חברה בשם dotSub, שלמעשה תתמלל ותוסיף כיתובים לסרטון האישי שלך. זה נהדר אם יש לך בלוג וידאו פופולרי, אבל אתה רוצה להפוך אותו לנגיש לאנשים כבדי שמיעה. כאשר אתה מוצא את עצמך בנקודת המבט הזו, אתה יכול לשלוח את הסרטון שלך לחברה הזו, והם יעשו את כל העבודה בשבילך. אחת התכונות הטובות ביותר בחברה זו היא העובדה שהם יכולים לתמלל ולהוסיף כתוביות לסרטון שלך במגוון שפות שונות. לפיכך, אם יש לך קהל בינלאומי, הוא יותר מיכול להבין מה הסרטון שלך אומר להם.

סגור לתגובות על הוספת כיתובים לסרטון האינטרנט שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.