הפוך למתכנן חתונות מוביל – 5 דרכים ללכוד את הרעיונות שלך לתכנון חתונות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

שרון היל
השראה ורעיונות לתכנון חתונות לא תמיד מגיעים כשאתם יושבים מול המחשב. הם עשויים לבוא כשאתה קם בפעם הראשונה בבוקר, בזמן שאתה עושה סידורים או בזמן שאתה מטייל עם הכלב שלך. חשוב ללכוד את כל הרעיונות האלה לפני שהם נשכחים ונעלמים לנצח. תמלול באנגלית

הנה 5 דרכים ללכוד את כל הרעיונות היצירתיים לתכנון חתונה לפני שהם נעלמים:

1) רשום אותם

שמור ת בהישג יד כדי שתוכל לרשום הערות כאשר רעיונות מגיעים אליך. על ידי שמירת כל הרעיונות שלך בת, בניגוד לפיסות נייר קטנות, כל המידע שלך נשמר במקום אחד. רעיונות נהדרים רבים מגיעים כשאתה מרגיש רגוע אז הקפד לשמור ת ליד המיטה שלך. אז אתה יכול לרשום מחשבות שעולות לך ממש לפני שאתה הולך לישון או ברגע שאתה מתעורר.

2) דבר אותם לתוך הטלפון הנייד שלך

לרוב הסמארטפונים, כמו ה-iPhone, Blackberry, Droid (שכולם הם סימנים מסחריים) ואחרים, יש אפליקציה או תכונה שמאפשרת להקליט הערה קולית שתוכל להאזין לה מאוחר יותר.

3) שלח לעצמך הודעת טקסט או אימייל

כשאתה בחוץ איפה שלא מתאים לדבר בקול ואין לך פיסת נייר בהישג יד, שלח הודעה או מייל לעצמך כדי לקרוא מאוחר יותר.

4) דבר לתוך מקליט דיגיטלי

נשא מקליט דיגיטלי כדי שתוכל להקליט את הרעיונות שלך. מצא אחד שאתה יכול לענוד סביב הצוואר שלך או להדק את הבגד שלך כך שיהיה נגיש בקלות בכל עת. אתה יכול גם לשמור אחד ליד המיטה שלך לשימוש במקום ת ועט. תמלול בעברית

5) השתמש בשירות לכידת קול

אם אתה מישהו שאוהב להכתיב הרבה רעיונות אבל אתה שונא לתמלל את ההודעות הקוליות שלך מאוחר יותר, ישנם שירותי תמלול והכתבה אישיים שאתה יכול להירשם אליהם שיעזרו לך. בשירותים אלו אתם מתקשרים למספר, מכתיבים את הרעיונות שלכם בטלפון ובתוך זמן קצר מקבלים מייל עם תמלול ההודעה שלכם יחד עם קובץ שמע של ההקלטה. ישנם חיובים חודשיים עבור שירותים אלה, אז אל תשקיע אלא אם כן אתה מתכנן לעשות בהם שימוש טוב.

קח את כל הרעיונות שאספת, תמלל אותם, במידת הצורך, ושמור אותם במקום אחד, בת או בקובץ במחשב שלך. סקור אותם בסוף השבוע, לעתים קרובות יותר אם יש לך הרבה הערות, והחליט איך ומתי תוציא את הרעיונות שלך לפועל.

סגור לתגובות על הפוך למתכנן חתונות מוביל – 5 דרכים ללכוד את הרעיונות שלך לתכנון חתונות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן